Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Oddíl žactva - články
28. 5. 2006 - Informace k prodeji vstupenek na slet
Zde najdete bližší informace k předprodeji vstupenek na XIV. všesokolský slet v Praze.

25. 5. 2006 - O víkendu bylo opět rušno
Poslední květnový víkend nás čekalo opět několik akcí. Již v pátek odjeli naši závodníci do Plzně na Přebor ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti, v sobotu a neděli se konal regionální slet v Hradci Králové, na kterém vystoupili všichni cvičenci, kteří nacvičovali na XIV. všesokolský slet. Nedělní závody v atletice byly pro nepřízeň počasí zrušeny.

23. 5. 2006 - Skladby všesokolského sletu se představily na Novém Hrádku
V sobotu 20. 5. se konalo na Novém Hrádku další z řady předsletových vystoupení. Také zde vystoupili naši cvičenci.

22. 5. 2006 - Nový příspěvek Lenky Khýrové v časopisu Sokol
V květnovém čísle časopisu Sokol najdete na juniorských stránkách mimo jiné také pěknou povídku od Lenky Khýrové.

17. 5. 2006 - Víkend bude opět ve znamení soutěží a sletového vystoupení
O víkendu 20. - 21. 5. mají sokolové opět napilno. Junioři budou bojovat se svými formacemi Gorgony a Nálada na mistrovství České republiky v Hradci Králové, starší žákyně zahájí 1. kolem krajskou atletickou soutěž a cvičenci z oddílů sokolské všestrannosti se chystají na předsletové vystoupení na Novém Hrádku.

17. 5. 2006 - Úspěch žákyň v sokolské výtvarné soutěži
Začátkem roku vyhlásil časopis Sokol výtvarnou soutěž, do které se zapojilo také devět děvčat z naší jednoty. V 5. čísle časopisu Sokol byly zveřejněny výsledky soutěže. K naší velké radosti se tři naše děvčata probojovala na pomyslné stupně vítězů.

13. 5. 2006 - Naši závodníci na župním přeboru v atletice
V sobotu 13. května se konal v Jaroměři župní přebor v atletice, kterého se zúčastnilo 185 závodníků. Mezi nimi také 54 závodníků z naší jednoty. Jejich výsledky najdete zde.

13. 5. 2006 - Předprodej vstupenek na sletová vystoupení v Praze
Podle upřesňující informace společnosti Sazka a.s., hlavního distributora a prodejce vstupenek na hromadná vystoupení na Strahově, bude prodej prostřednictvím online terminálů a internetových objednávek zahájen v pátek 19. května 2006. Bližší informace získají zájemci od uvedeného dne na internetové adrese http://www.sazkaticket.cz .

11. 5. 2006 - Nejmladší děvčata na 1. kole krajského přeboru v atletice
Dvě družstva našich nejmladších děvčat zahájila prvním kolem letošní Krajský přebor družstev v atletickém čtyřboji. Zde si přečtete, jak se dařilo našim děvčatům.

11. 5. 2006 - Informace o regionálním sletu v Hradci Králové
Zde najdete informace o průběhu regionálního sletu v Hradci Králové, který se koná 28. 5. 2006