Dnes je čtvrtek 28. března 2024
a svátek slaví Soňa, zítra slaví svátek Taťiána.

Jste 15620284. návštěvník našich stránek.

17. 11. 2008 - Gymnastky a tanečníci vystoupili při zahájení speciální olympiády
Ve Dvoře Králové n. L. se v hale ZŠ Strž konal o víkendu 14. - 17. listopadu již 16. ročník republikového turnaje ve stolním tenisu s mezinárodní účastí. Při slavnostním zahájení vystoupilo družstvo mladších gymnastek s novou skladbou Team-Gym a tanečníci z Angeles dance group se třemi skladbami. Vystoupení se setkala s velkým ohlasem.

17. 11. 2008 - Župní desetiboj
V sobotu 15. listopadu se konal v královédvorské sokolovně další ročník župního desetiboje, kterého se zúčastnilo 80 závodníků za šesti sokolských jednot. Nejvíce závodníků, celkem 33, tradičně vyslal do soutěže Sokol Dvůr Králové n. L.

13. 11. 2008 - Pozvání na setkání sokolských táborníků
V sobotu 29. 11. se bude konat Zimní setkání ježkovských táborníků. Zveme všechny, aby si přišli zavzpomínat na pěkné chvíle na táboře. Na programu budou také hry, soutěže a vyrábění. Nebude chybět ani promítání filmu z letošního tábora. Velmi očekávané je odtajnění tématu etapové hry 2009.

8. 11. 2008 - Čtyři medaile z běhu Dlouhými záhony
Velmi nepříznivé počasí provázelo závod v běhu Dlouhými záhony, který pořádal Maratonstav Úpice. Po celonočním lijáku přišlo na sraz ke gymnáziu pouhých 13 našich závodníků.

8. 11. 2008 - Sokolové na Večeru s duchy
Den po halloweenu v sokolovovně se malí cvičenci Sokola se svými cvičiteli zúčastnili také Večera s duchy, který připravili v městském parku učitelé a žáci ZŠ Schulzovy sady, úseku Legionářská.

7. 11. 2008 - Halloween v královédvorském Sokole
Také letos připravili cvičitelé královédvorského Sokola pro své cvičence na začátek listopadu trochu toho „helovínského“ řádění. V pondělí 3. listopadu přišlo do sokolovny oslavit „Sokolský halloween“ přes šedesát cvičenců z oddílů všestrannosti, sportovní gymnastiky a atletiky.

3. 11. 2008 - Informace pro cvičence všestrannosti, atletiky a gymnastiky
Další informace pro cvičence z oddílu předškolního žactva, žactva, atletiky a sportovní gymnastiky.

2. 11. 2008 - Královédvorští sokolové v 1. světové válce
U příležitosti oslav 28. října si připomínáme také podíl sokolstva na vzniku republiky a jeho účast v 1. světové válce a v legiích. Toto je malá vzpomínka na královédvorské sokololy, vojáky na bojištích 1. světové války.

2. 11. 2008 - Sokolské oslavy 28. října
28. října si připomněli také sokolové z našeho regionu významné výročí 90 let od vzniku naší republiky. K této příležitosti připravili župní akademii, která se konala v Náchodě, sídle župy Podkrkonošské-Jiráskovy. Vystoupila zde také královédvorská děvčata.

15. 10. 2008 - Rozloučení se setrou Věrou Žižkovou
V pondělí 13. října jsme se dozvěděli velmi smutnou zprávu, že naše sokolské řady opustila dlouholetá členka a především cvičitelka Věrka Žižková. Věra byla členkou naší Tělocvičné jednoty přes padesát let a skoro půl století byla také cvičitelkou dorostenek a žen.

14. 10. 2008 - Župní přebor v přespolním běhu
Poslední zářijovou sobotu se konal v Novém Hrádku župní přebor v přespolním běhu. Organizace přeboru se již tradičně ujal lyžařský oddíl Sokola Nový Hrádek. Závodu se zúčastnilo přes 60 závodníků, z toho 20 ze Sokola Dvůr Králové n. L.

24. 9. 2008 - Fotografie z Evropských atletických her mládeže
Všem našim příznivcům nabízíme možnost nahlédnout do zákulisí EAKG. Po oba dny konání závodu nás provázela příšerná zima. Přeto závodnice předvedly nádherné výkony a závody si užily.

24. 9. 2008 - Fotografie z Krajského přeboru ve vícebojích mladšího a staršího žactva
Nabízíme fotografie z Krajského přeboru ve vícebojích mladšího a staršího žactva, který se konal 20. 9. v Hradci Králové a na němž vybojovala naše děvčata zlatou a bronzovou medaili.

23. 9. 2008 - Fotografie z Krajského přeboru družstev mladších žákyň II. stupně
Nabízíme vám fotografie ze 4. kola KPD a jednotlivců mladšího žactva II. stupně, které se konalo v úterý 16. 9. v Hradci Králové a na němž vybojovalo družstvo našich děvčata zlaté medaile a v soutěži jednotlivců přidaly závodnice dalších osm medailí.

22. 9. 2008 - SOKOLSKÉ ATLETKY SBÍRAJÍ ÚSPĚCHY
Třetí zářijový týden byl pro atletky Sokola Dvůr Králové n. L. velmi náročný. Čekaly na ně hned troje závody.

17. 9. 2008 - Mezinárodní závod přátelství
První vystoupení naší závodnice Petry Rychterové v reprezentačním dresu.

17. 9. 2008 - Prázdninové soustředění na Ježkově
Společné soustředění oddílu skoků na trampolíně z Odolene Vody a Dvora Králové n.L.

17. 9. 2008 - Sokol Dvůr Králové má juniorskou reprezentantku
Členka oddílu skoků na trampolíně Petra Rychterová byla zařazena do juniorské reprezentace České republiky pro dva podzimní mezinárodní závody.

15. 9. 2008 - Už je to tady - Evropské atletické hry mládeže začínají
V úterý 16. 9. večer budou slavnostně zahájeny Evropské atletické hry mládeže, kterých se zúčastní také sedm závodnic z atletického oddílu Sokola Dvůr Králové n. L. Z minulých ročníků přivezly naše závodnice vždy po medaili, jak se nám bude dařit letos? Na to nám odpoví následující dny.

11. 9. 2008 - 3. kolo KPD mladších žákyň I. stupně
10. září se konalo v Hradci Králové 3. kolo KPD mladšího žactva I. stupně. K závodu nastoupilo také 9 našich závodnic. 7 ze Sokola Dvůr Králové n. L. a dvě hostující ze Sokola Jaroměř.