Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

8. 11. 2006 - Přečtěte si říjnové číslo juniorských stránek časopisu Sokol
V říjnovém čísle Sokol-junior si přečtete příspěvek Lenky khýrové, najdete výsledky výtvarné soutěže a obrázek Nika Erbena.

1. 11. 2006 - Sokolíci na Večeru s duchy
Na místo tradičního středečního cvičení jsme se vypravili do Schulzových sadů, kde připravila ZŠ R. A. Dvorského Večer s duchy. Podívejte se na fotografie P. Špatenkové.

31. 10. 2006 - Helovínská cvičební hodina
Cvičitelky oddílů předškolních dětí a žactva připravily na poslední říjnovou cvičební hodinu pro své cvičence překvapení. Převlékly se za čarodějnice a duchy a zařádily si s dětmi při helovínské cvičební hodině.

29. 10. 2006 - Zimní setkání ježkovských táborníků - zapište si do diáře
První prosincovou neděli se opět uskuteční zimní setkání ježkovských táborníků.Všechny zájemce o táboření na něj srdečně zveme! Více informací najdete zde.

29. 10. 2006 - Oblastní přebor v soutěži Team-Gym a Slet - Gym
2. 12. se v naší sokolovně bude konat oblastní přebor v Team - Gymu. Propozice a přihlášky najdete zde.

27. 10. 2006 - Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu
V pátek 27. 10. uspořádala ČOS Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu, na kterém ocenila 150 činovníků a cvičitelů ze soklských žup a ústředí ČOS.

27. 10. 2006 - Fotografie z hodiny předškolních dětí
Oddíl předškolních dětí má v současné době 48 členů, kterým se věnuje 6 cvičitelek a 7 maminek. V současné době je zastaven příjem nových členů do oddílu. Případným zájemcům doporučujeme zeptat se počátkem ledna. Na fotografiích vidíte záběry ze cvičební hodiny 16. 10.

23. 10. 2006 - Místo cvičení na Večer s duchy
Ve středu 1. 11. odpadá atletika, gymnastika i cvičení žactva. Místo toho půjdeme do parku na Večer s duchy.

23. 10. 2006 - Rozpis župního desetiboje
V neděli 5. 11. pořádáme župní desetiboj. Začátek je v 9 hodin. Rozpis závodu najdete zde.

19. 10. 2006 - Video ze sletu a Památník XIV. všesokolského sletu jsou již v prodeji!!!
Videozáznamy a knihu o XIV. všesokolském sletu můžete zakoupit od včerejška v sokolské prodejně v Praze. Další informace najdete zde.

19. 10. 2006 - Se starostou ČOS J. Bernardem o sokolském sletu
Přečtěte si přepis rozhlasového pořadu Nad věcí se starostou ČOS J. Bernardem, který byl odvysílán krátce po skončení XIV. všesokolského sletu.

10. 10. 2006 - Známe výsledky velké sletové soutěže!!!
Na stránkách junior.sokol najdete vyhlášení výsledků Velké sletové soutěže. Ta skončila úspěchem dětí z naší jednoty. V literární soutěži se dostala na 2. místo Lenka Khýrová a v malířské části soutěže obsadily 1. místa v kategorii do 10 let Eva Špatenková a nad 15 let Kateřina Karešová a 2. místo do 10 let získal Nikolas Erben. Všem vyhodnoceným blahopřejeme!

7. 10. 2006 - Nový rozvrh hodin treninků oddílu skoků na trampolíně
Od 1. 10. platí nový rozvrh treninků:
Úterý 17,30 - 19.00 žáci 18,30 - 20.00 žákyně
Pátek 17,30 - 19,00 žáci + registrovaní závodníci
Sobota 17,30 -19,00 žákyně + registrovaní
Neděle 8,30- 10,00 žákyně 9,30 - 11,00 žáci

7. 10. 2006 - Zlato z Krajského víceboje patří M. Hanzlíčkové
První říjnovou sobotu bojovali atleti Královéhradeckého kraje o medaile za víceboje. Naši jednotu výborně reprezentovala Magdaléna Hanzlíčková, když po velkém boji získala zlatou medaili a titul přebornice Královéhradeckého kraje.

6. 10. 2006 - Zimní setkání ježkovských táborníků - zapište si do diáře
Chcete si znovu připomenout krásné chvíle na letošním táboře? Chcete prožít příjemné odpoledne mezi ježkovskými táborníky? Chcete shlédnout film o táboře 2006? A chcete se dozvědět téma tábora 2007? Tak neváhejte a přijďte v neděli 3. 12. do sokolovny.

6. 10. 2006 - Na sokolském táboře v Rakousku
Díky vítězství v přeboru ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva mohli čtyři naši cvičenci, Dominika Hysková, Kateřina Holubová, Kristýna Malá a Ondra Rausa, jet na mezinárodní sokolský tábor do Bürserbergu v rakouských Alpách, který pořádala sokolská župa Švýcarská.

4. 10. 2006 - Tanec - Junioři jedou na mistrovství Evropy
Zítra ve 22 hodin jedou junioři na mistrovství Evropy do Maďarského Dunaujvároše se skladbou Gorgony, první kolo mají v pátek, všichni jim držme pěsti.

3. 10. 2006 - Podzimní sraz vedoucích a instruktorů na Ježkově
Poslední zářijový víkend na Ježkově patřil vedoucím a instruktorům letního ježkovského tábora.

26. 9. 2006 - Gymnasté se připravovali na sezónu v Hostinném
V závěru prázdnin se sešlo 65 gymnastek a gymnastů ze šesti oddílů na tradičním soustředění, které pořádá gymnastický oddíl Lokomotivy Trutnov. Úkolem soustředění bylo rozpohybovat ztuhlá tělíčka cvičenců a připravit je co nejlépe na vstup do nového cvičebního roku.

25. 9. 2006 - Nejmladší atletky královédvorského Sokola stříbrné
V září proběhla 4. kola všech krajských přeborů žactva. Jako poslední se konal přebor nejmladšího žactva. Závod se konal za velmi pěkného počasí v Solnici. Za královédvorský Sokol nastoupila dvě družstva. V družstvu A závodily K. Malá, A. Rutrlová, D. Hysková, K. Chaloupková a A. Rufferová, družstvo B závodilo, bohužel neúplné, ve složení Z. Vítková, L. Nápravníková a M. Házová.