Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

11. 5. 2006 - Informace o regionálním sletu v Hradci Králové
Zde najdete informace o průběhu regionálního sletu v Hradci Králové, který se koná 28. 5. 2006

6. 5. 2006 - Tip na výlet pro ježkovské táborníky a nejen pro ně
První květnový den jsme navštívili muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích, abychom načerpali trochu té africké inspirace pro nadcházející tábor. Nafotili jsme také pro vás něco z té africké atmosféry.

6. 5. 2006 - Gorgony zvítězily na Mistrovství Čech!!!
V sobotu 6. 5. soutěžili juniorští tanečníci z Angeles dance group na Mistrovství Čech. Show dance formace Gorgony vybojovala skvělé první místo a postupuje na MČR v roli favorita, taneční kompozice Nálada postupuje na MČR také, a to ze 7. pozice.

6. 5. 2006 - Vzkaz pro ježkovské táborníky
Žádáme všechny, kdo dosud neodevzdali přihlášku na tábor, aby tak neprodleně učinili!!! Dále u většiny již přihlášených táborníků postrádáme fotografii v papírové či elektronické podobě.

5. 5. 2006 - Informace o župních atletických závodech v Jaroměři
Župní přebor v atletice se koná 13. května 2006 v Jaroměři. Informace pro závodníky najdete zde.

1. 5. 2006 - Naše gymnastky na mistrovství republiky
O víkendu 29. -30. 4. soutěžila naše děvčata na MČR v soutěži Team - Gym. Obě družstva obsadila výborná 5. místa. Družstvo do 11 let ztrácelo na 3. místo 0,05 bodu.

29. 4. 2006 - Královédvoráci na předsletové akademii v Úpici
'''Královédvorští cvičenci''' vystoupili na předsletové akademii v Úpici ve čtyřech sletových skladbách. Jak se nám vystoupení vydařilo si přečtěte zde.

29. 4. 2006 - Dětské skladby na Mistrovství Čech
29. 4. a 30. 4. soutěžili tanečníci dětské věkové kategorie ze skupiny Angeles dance group na FDT Mistrovství Čech v Kongresovém centru v Praze.

29. 4. 2006 - První předsletové vystoupení
Sokolská jednota v Úpici připravila na sobotu 29. 4. předsletovou akademii, na které se představili cvičenci z osmi sokolských jednot (Úpice, DK, Náchod, Česká Skalice, Studnice, Nový Hrádek, Rtyně v Podkrkonoší, Jaroměř) v sedmi sletových skladbách. Bylo to vůbec první sletové vystoupení nadcházejícího XIV. všesokolského sletu v celé České republice.

25. 4. 2006 - Dubnové vydání časopisu Sokol
V dubnovém vydání časopisu Sokol najdete povídání a fotografie z královédvorských šibřinek a zprávu o naší valné hromadě. Na stránkách sokol - junior soutěžní obrázek Lucky Sedlákové a povídku Lenky Khýrové.

25. 4. 2006 - Vstupenky na slet
Hromadná vystoupení XIV. všesokolského sletu se uskuteční na Stadionu Evžena Rošického na Strahově ve středu 5. července večer (I. program) a ve čtvrtek 6. července odpoledne (II. program). Vstupenky budou volně k prodeji, a to od 15. května 2006.

25. 4. 2006 - 1. závod Českého a Žákovského poháru 2006
Praha - Liboc 22. 4. 2006

24. 4. 2006 - O tomto víkendu budeme soutěžit i vystupovat
O tomto víkendu čeká naše členy hned několik akcí. Dětští tanečníci ze skupiny Angeles dance group budou soutěžit v Praze na mistrovství Čech dětské věkové kategorie hned s pěti formacemi, dvě družstva gymnastek se chystají na Mistrovství ČR v soutěži Team - gym a čtyři naše sletové skladby budou vystupovat v Úpici na akademii.

24. 4. 2006 - Uzávěrka přihlášek na Ježkov je 30. 4.!
Upozorňujeme všechny zájemce o letošní táboření na Ježkově, že uzávězka přihlášek je již tento týden. V měsíci květnu očekáváme také vaše fotografie.

24. 4. 2006 - Časopis Sokol vyhlašuje Velkou sletovou soutěž!!!
V čem se bude soutěžit? Ztvárněte slovem, obrazem, kresbou dění kolem XIV. všesokolského sletu – přípravy na slet. své zážitky z nácviku, nebo samotný slet. .

20. 4. 2006 - Internetové stránky o XIV. všesokolském sletu
Další informace o připravovaném sletu najdete zde.

19. 4. 2006 - Nabídka pro ježkovské táborníky
Nabízíme všem, kteří se letos chystají s námi tábořit na Ježkově a nemají ještě fotografii k přihlášce, možnost vyfotografovat se v sokolovně.

19. 4. 2006 - Vyšel manuál XIV. všesokoslkého sletu
Zde najdete podrobně zpracované informace o XIV. všesokolském sletu.

18. 4. 2006 - Předsletová akademie v Úpici
V sobotu 29. dubna se bude v Úpici konat první předsletová akademie v našem regionu.

18. 4. 2006 - Angeles dance group má nové webové stránky
Podívejte se na nové webové stránky taneční skupiny Angeles dance group, které připravuje paní Ilona Frýzlová.