Dnes je neděle 2. června 2024
a svátek slaví Jarmil, zítra slaví svátek Tamara.

Oddíl atletiky - články
25. 1. 2006 - Stříbro na krajském přeboru družstev mladších žákyň I. třídy
Oddíl atletiky se v loňském roce zapojil kromě krajských soutěží nejmladšího žactva také do krajských soutěží mladších žákyň. Družstvo ml. žákyň tvořilo 10 žákyň A. Šedivá, M. Pospíšilová, V. Havranová, L. Keilová, M. Uherková, A. Godárová, M. Hanzlíčková, A. Hurdálková, L. Hřivnová a P. Rychterová.

25. 1. 2006 - Atletky Sokola Dvůr Králové v krajském pětiboji
V sobotu 8. 10. se konal v Hradci Králové Krajský přebor ve vícebojích. Královédvorskou sokolskou jednotu reprezentovaly tři mladší žákyně Andrea Šedivá, Magdaléna Hanzlíčková a Veronika Havranová.

21. 1. 2006 - Královédvorští sokolíci byli úspěšní na župním přeboru v plavání
21. ledna se konal v Trutnově župní přebor v plavání, kterého se zúčastnilo 112 závodníků z devíti sokolských jednot ( DK, Úpice, Police nad Metují, Jaroměř, Česká Skalice, Hronov, Vlkov, Žireč, Červený Kostelec). Naše jednota se 30 závodníky byla opět nejpočetněji zastoupená. Naši závodníci předvedli dobré výkony a získali pro naše barvy 6 zlatých, 5 stříbrných a 7 bronzových medailí.

11. 1. 2006 - Župní přebor v plavání
Odjezd na župní přebor v plavání je v sobotu, 21. ledna v 8.45 hodin od gymnázia. Zájemci musí mít vpořádku legitimaci a zaplacené příspěvky. Přejeme všem závodníkům, aby se jim dařilo jako v uplynulých letech.

6. 11. 2005 - Župní desetiboj ve Dvoře Králové n. L.
ŽUPNÍ DESETIBOJ VE DVOŘE KRÁLOVÉ N. L. Naše oddíly všestrannosti i sportovní oddíly mají poměrně velkou členskou základnu. Převážnou většinu členů tvoří děti a mládež. Přemýšleli jsme, jaký pro ně připravit závod, aby se mohl zúčastnit každý, bez nějakého speciálního nácviku. Zvolili jsme desetiboj.

19. 10. 2005 - Přebor ČOS v atletickém čtyřboji
V neděli 2. 10. se konal v Plzni za velmi nepříznivého počasí přebor České obce sokolské v atletickém čtyřboji. Po celý den poměrně dost pršelo a byla zima, přesto se do Plzně sjely všechny větší sokolské atletické oddíly. Soutěžili zde mladí atleti z Českých Budějovic, Plzně, Opavy, Kolína, Hradce Králové, Nové Paky, Prahy a také čtyři družstva ze Sokola Dvůr Králové...