Znak sokola
Dnes je pondělí 15. července 2024
a svátek slaví Jindrřich, zítra slaví svátek Luboš.

Tělocvičná jednota
SOKOL Dvůr Králové nad Labem
Jste 17248678. návštěvník našich stránek.




--> Vstup na ADMINISTRACI.

©Peca 2002

Odkazy:
Sokol.cz
ČOS
Župa Podkrkonošská

Turistické informační centrum
Královéhradecký kraj
RADIOKING.cz

Foto - ./pict/2006/05/
Foto - ./pict/2006/05/
Foto - ./pict/2006/05/
Foto - ./pict/2006/05/
Foto - ./pict/2006/05/
Foto - ./pict/2006/05/

Župní přebor v atletice - 13. 5. Jaroměř

V sobotu 13. května se konal v Jaroměři župní přebor v atletice, kterého se zúčastnilo 185 závodníků. Mezi nimi také 54 závodníků z naší jednoty. Všichni se snažili podat co nejlepší výkon a podařilo se jim dosáhnout mnoha medailí i dalších pěkných umístění.

Výsledky:

Předškolní děti (33 závodníků)

- disciplíny: 40m, hod tenis. míčkem,skok z místa a 100m

2. Tomášek Mistr - 8,3; 13,00; 1,55; 0:20,2
4. Tomášek Větvička - 8,3; 9,30; 1,30; 0:21,6
5. Laura Benešová - 8,7; 10,50; 1,35; 0:21,3
6. Ivoš Němec - 11,3; 11,60; 0,95; 0:32,2
7. Viky Vágnerová - 8,8; 10,40; 1,35; 0:21,1
8. Mája Fišerová - 9,3; 10,90; 1,25; 0:25,3
13. Káťa Sýkorová - 9,3; 9,1;1,22;0:24,9
15. Nik Erben - 9,3; 8,80; 1,10; 0:23
16. Jiřík Skořepa - 9,7; 8,7; 1,0; 0: 25,2
17. Míša Janebová - 9,3; 7,8; 1,15; 0:23,7
19. Janička Vobořilová - 10,4; 6,0;1,15; 0:25,9
21. Kubík Mykiska - 9,6; 5,20; 1,23; 0:24,2
24.-27. Monča Fišerová - 11,2; 4,95; 1,05; 0:29,8
24.-27. Daník Hojný - 12,4; 5,0; 1,04; 0:34,2
28. Terezka Hulíková - 10,0; 4,60; 1,18; 0:26,2
32. Špatenková Jana - 14,1; 2,50; 0,65; 0:37,9

Mladší žákyně I. (25 závodnic)

-disciplíny: 50m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 300m

1. Domča Hysková - 8,3; 26,50; 3,34; 0:57,7
2. Pája Házová - 8,6; 22,40; 3,10; 1:00,4
3. Káťa Holubová - 8,8; 20,40; 3,09; 1:00,2
4. Zuzka Vítková - 8,7; 9,00; 3,00;1:00,5
10. Pája Vágnerová - 9,9; 10,10; 2,62; 1:08,8
12. Vaneska Godárová - 10,8; 13,70; 2,43; 1:16,1
15. Evička Špatenková - 11,2; 13,00; 2,11; 1:19,7
17. Léňa Skořepová - 10,3; 8,4; 2,25; 1:17,1
19. Andrejka Motalová - 10,2; 7,20; 1:29,2
25. Péťa Vykouřilová - 11,0; 6,90; 2,14; 1:29,9

Mladší žáci I. (26 závodníků)

-disciplíny: 50m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 300m

16. Ondra Rausa - 9,7; 12,80; 2,24; 1:05,2
22. Pavlík Vlček - 10,7; 13,10; 2,12; 1:13,7
23. Vojtík Hojný - 10,6; 12,60; 2,13; 1:17,9
25. Honzík Kuchta - 11,6; 10,73; 2,30; 1:24,9

Mladší žákyně II. (23 závodnic)

- disciplíny: 50m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 300m

1. Týna Malá - 8,1; 34,70; 3,70; 0:51,8
3. Anička Rutrlová - 8,0; 23,80; 3,71; 0:54,4
4. Tonča Holubová - 8,5; 23,65; 3,40; 0:54,8
5. Kája Chaloupková - 8,5; 23,30; 3,10; 0:56,5
6. Míša Sedláková - 8,5; 21,80; 3,18; 0:57,9
7. Alenka Rufferová - 8,9; 21,9; 3,23; 0:57,6
9. Klárka Chaloupková - 8,8; 20,80; 3,14; 1:02,6
10. Míša Házová - 8,8; 25,00; 2,74; 1:02,6
18. Káťa Šturmová - 9,7; 18,35; 2,68; 1:06,5
20. Lucka Nápravníková - 9,7; 14,7; 2,70; 1:03,4

Starší žákyně III. (12 závodnic)

- disciplíny: 60m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 600m

1. Andrejka Šedivá - 8,7; 38,22; 4,13; 2:02,4
7. Týna Benešová - 10,2; 19,82; 3,21; 2:28,9

Starší žáci III. (7 závodníků)

- disciplíny: 60m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 800m

5. Pepa Němec - 10,8; 37,20; 3,42; 3:24,9

Starší žákyně IV. (13 závodnic)

- disciplíny: 60m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 600m

6. Verča Havranová - 9,9; 35,49; 3,74; 2:20,4
8. Lucka Sedláková - 9,7; 31,38; 3,83; 2:34,0

Starší žáci IV. (8 závodníků)

- disciplíny: 60m, hod kriket. míčkem, skok daleký, 800m

4. Kája Rausa 9,7; 36,60; 4,0; 3:08,1

Dorostenky (5 závodnic)

- disciplíny: 100m, vrh koulí, skok daleký, 800m

1. Simča Balharová 14,7; 8,10; 4,17; 3:05,4
2. Ája Hysková - 14,6; 7,39; 4,16; 3:05,4
4. Verča Breuerová - 16,3; 7,22; 3,77; 3:28,4

Dorostenci (9 závodníků)

- disciplíny: 100m, vrh koulí, skok daleký, 1500m

3. Martin Janíček - 13,4; 7,43; 4,21;4:54,1
7. Lukáš Klimeš - 13,6; 7,85; 4,37; 5:20,4

Ženy (4 závodnice)

- disciplíny: 100m, vrh koulí, skok daleký, 800m

3. Šárka Neumannová - 16,2; 7,02; 3,58; 3:56,7

Muži (6 závodníků)

- disciplíny: 100m, vrh koulí, skok daleký, 1500m

5. Míša Seifrt - 13,8; 7,84; 4,62; 5:20,8

Blahopřejeme všem závodníkům k dosaženým výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci naší jednoty.



Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/ Foto - ./pict/2006/05/

Související články


Index | Fórum | Historie | Rozvrh | Akce | Oddíly všestrannosti | Sportovní oddíly | Rekonstrukce tělocvičny | Kontakt