Dnes je čtvrtek 2. května 2024
a svátek slaví Zikmund, zítra slaví svátek Alexej.

Gymnastky se probojovaly na mistrovství České republiky!

V sobotu 22. ledna se konal přebor České obce sokolské v Team - Gym. Do Prahy odcestovala dvě družstva gymnastek ze Sokola Dvůr Králové n. L.

Závody se děvčatům opravdu vydařily, družstvo děvčat do 16 let obsadilo druhé místo a družstvo děvčat do 11 let vybojovalo třetí příčku.

Díky těmto skvělým výsledkům byla obě družstva nominována, aby reprezentovala ČOS na Mistrovství ČR, které se bude konat koncem dubna v Ostravě.

Před třemi lety získalo družstvo královédvorských gymnastek do 11 let na MČR stříbrné medaile. Historicky první gymnastické medaile pro Dvůr Králové.

Přejeme našim děvčatům, aby se jim podařilo navázat na výborné výsledky, kterých v nedávné minulosti dosáhly.