Dnes je neděle 28. dubna 2024
a svátek slaví Vlastislav, zítra slaví svátek Robert.

Výlet oddílu žen

Dne 31. 5. oddíl žen Sokola Dvůr Králové nad Labem uskutečnil výlet do Jánských Lázní. 8 cvičenek přijelo do Jánských Lázní podívat se na město, které zahájilo letní sezónu.

Po prohlídce města šly na lanovou dráhu, kterou se vyvezly na Černou horu. Byl krásný slunný den. Již z lanové dráhy bylo vidět široko daleko do okolí. Na procházce po Černé hoře koukaly na panorama Krkonoš. Od Sokolské boudy, která bohužel chátrá, je opuštěná, neobyvatelná, velká škoda, se otevřel velký pohled do kraje. Je ta naše krajina krásná.

Pohledem k domovu jsme poslaly pozdrav k našim milým doma. Zašly též k vysílači, který při dobré viditelnosti sledujeme opačně z domova, při pohledu na Krkonoše.