Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Foto - ./pict/2011/09/

Městské muzeum a Sokol připravují šibřinky pro dospělé

Městské muzeum ve Dvoře Králové n. L. ve spolupráci s královédvorskou sokolskou jednotou připravují na sobotu 12. listopadu Šibřinky pro dospělé.
Po letech se tak chceme pokusit o obnovení tradice maškarních plesů ve Dvoře Králové n. L.

V devatenáctém století a také za první republiky měly šibřinky v našem městě velkou tradici. Po roce 1989 se sokolové pokusili na tuto tradici navázat. Potom přišla přestavba sokolovny a nikomu se nechtělo ničit novou podlahu v sokolovně, a tak se na další šibřinky čekalo patnáct let.

Tentokrát se budou šibřinky konat 12. listopadu v Zábavním centru Zálabí. Chceme tak s předstihem zahájit plesovou sezónu v našem městě. Rádi přivítáme jak tanečníky v maskách, tak i bez masek. K tanci bude hrát kapela EGO RETRO MUSIC z Hořic.

Samozřejmě nebude chybět tombola a ještě něco navíc.
Lístky si budete moci zakoupit v městském muzeu. Neváhejte a přijďte si zatančit na obnovených Šibřinkách ve Dvoře Králové n. L.