Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

Starší žákyně Zuzka Vítková vystoupila během tohoto týdne třikrát na stupně vítězů

Nejprve si připsala Zuzka vítězství na Hradecké laťce, závodu ve skoku vysokém, který se konal ve středu v Hradci Králové. Zuzka zdolala laťku ve výšce 143 cm a stala se vítězkou celého závodu.

Hned ve čtvrtek se zúčastnila Poharťské laťky, kde soupeřila o umístění s další sokolskou závodnicí Vanessou Godárovou. Nakonec rozhodl až rozskok, který se povedl lépe Vanesse, která získala zlato a Zuzka vybojovala stříbro. Obě dosáhly výborného výsledku 149 cm.

V neděli se Zuzka zúčastnila krajského přeboru Libereckého kraje ve víceboji. Mezi 23 žákyněmi ssončila Zuzka na výborném 7. místě, mezi závodnicemi královéhradeckého kraje skončila na stříbrné příčce ziskem 2647 bodů (11.45/465-1.49/610-08.70/445-4.79/503-2:35.64/624).

Blahopřejeme Zuzce a přejeme do dalšího soutěžení hodně úspěchů!