Dnes je pondělí 6. května 2024
a svátek slaví Radoslav, zítra slaví svátek Stanislav.

Foto - ./pict/2012/02/

Oddíl Nohejbalu uspořádal první turnaj

V sobotu 21. 1. 2012 uspořádal nově vznikající oddíl Nohejbalu Zimní turnaj. Konal se v tělocvičně Sokola u zimního stadiónu, od 8:00 do 17:30. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 mužstev, z toho tři domácí.

Zúčastněna mužstva:

1. Sokol I (Magáň, Jizba, Rejl)
2. Sokol II (Mervart, Vostřák, Stibor)
3. Sokol-Pacholci (Klimeš, Hrdina, Koukol)
4. Dolní Brusnice
5. Třemešná
6. Uhlíři- Trutnov
7. Božkov – Vlčkovice
8. Beer Team-Suchovršice
9. Konojedy
10. Rychnovek
11. Pivnice u Bicana – Hostiné
12. A je to - Rudník

Po prezentaci se mužstva rozdělila do 3 skupin po čtyřech. Zde se utkal každý s každým. Přímo postoupila první dvě mužstva. O další dvě místa se utkala mužstva ze třetí příčky. Pak se již hrálo vyřazovacím způsobem až do boje o první místo.
Třetí místo vybojovalo družstvo „Uhlíři- Trutnov“, Druhé místo vybojovalo družstvo „Třemešná“. A po velkém boji vyhrálo družstvo „ Dolní Brusnice.

A jak dopadla naše družstva?

Sokol II bohužel skončil ve skupině na čtvrtém místě a nepostoupil.
Sokol – Pacholci postoupili ze třetího místa (v těžké skupině) do bojů o dvě postupová místa, ale zde již se mu nevedlo a nepostoupil. Sokol I obsadil ve skupině druhé místo a postoupil do osmifinále. Zde se utkal s pozdějším vítězem a po boji 2:1 na sety bohužel vypadl.

O občerstvení se nám postarala Radka Jizbová s rodinou. Moc děkujme. Všichni členové Sokola pomáhali s organizací, přípravou a úklidem. Děkujeme Sokolu DKnL za zapůjčení všech prostorů Tělocvičny.

Zároveň chceme poděkovat za peněžní dar na turnaj od fi. Hrdina & České pískovce s.r.o. Krkonošská 498 544 01 Dvůr Králové nad Labem
Za nohejbalový oddíl