Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

„Baby olympiáda“

Dne 10.6.2014 se v DDM ve Dvoře Králové konala „Baby olympiáda“ za účasti pěti družstev školkových dětí o putovní pohár. Byli jsme velice rádi, že jsme se také my mohli zúčastnit s dětmi za TJ Sokol.

Děti změřily síly v pěti disciplinách – skok z místa, hod na cíl, hod tenisovým míčkem, překážková dráha, běh na 20m.Ačkoliv se děti vídají jen jednou týdně na hodině předškolních dětí, vytvořily skvělý tým a vzájemně se povzbuzovaly.

Po splnění všech disciplin si děti mohly vyzkoušet X – box, který je doslova nadchnul, nebo si zaskákat na trampolíně.

Nakonec děti čekalo vyhlášení výsledků. Naši „Sokolíci“ nakonec skončili na krásném druhém místě za MŠ Slunečná.

Myslím si, že tato akce byla pro děti příjemným zpestřením červnového parného dopoledne. Velký dík patří organizátorům akce a také rodičům, kteří byli ochotni své děti dovést do DDM.
Za TJ Sokol

P. S.: Dík patří též cvičitelce Janě, která se s dětmi soutěže zúčastnila!