Dnes je čtvrtek 16. května 2024
a svátek slaví Přemysl, zítra slaví svátek Aneta.

Oddíl atletiky - články
31. 8. 2018 - Začínáme cvičit!!!
Podívejte se, kdy začíná cvičit váš oddíl. těšíme se na Vás!

3. 6. 2018 - Skokané na trampolíně se úspěšně zúčastnili dalších závodů.
Skokan Odolky, Český závod věkových skupin a 3. závod Českého poháru zde všude nás úspěšně reprezentovali naši závodníci

23. 5. 2018 - Dlaší fotografie ze župního sletu
Zde najdete fotografie ze župního sletu, které nafotil P. Tomek.

22. 5. 2018 - Reportáž ze župního sletu
V této reportáži najdete nejen fotky a informace, ale také videoreportáž ze sletu, kterou natočil pan Erlebach. Nenechte si ujít!

2. 4. 2018 - Kalendář závodů ve skocích na trampolíně na rok 2018
Kompletní seznam všech závodů.

1. 4. 2018 - Liberecký skokan
Dobré výsledky dalších našich skokanů na trampolíně.

29. 3. 2018 - První závod nového ročníku Českého poháru ve skocích na trampolíně
Naši závodníci si vedli úspěšně v prvním závodě.

26. 2. 2018 - 23. února se sešla Valná hromada jednoty
V pátek 23. února se sešli královédvorští sokolové, aby zhodnotili svou práci za rok 2017. Přítomné uvítala jednatelka A. Motalová. Potom se představili cvičenci sletové skladby Cirkus, členové oddílu trampolin, družstvo gymnastek, které v lednu vyhrály přebor České obce sokolské v Team Gym a cvičenky sletové skladby Cesty. Po vystoupeních byli odměněni sportovci, kteří reprezentují Sokol Dvůr Králové a díky jejichž výsledkům má naše jednota dobré jméno. Následovaly zprávy vzdělavatelky, náčelnice, hospodářky a revizní komise. Sokolové si zvolili novou starostku jednoty. Stala se jí Jitka Karešová, a také novou náčelnici, kterou se stala Lucie Fišerová. V závěru bylo vysloveno přání, aby se jednotě dařilo letos alespoň tak dobře jako v loňském roce.

16. 1. 2018 - Fotky z Vánočního karnevalu
Podívejte se na fotečky z Vánočního karnevalu...

28. 12. 2017 - Vánoční skákání
Na závěr letošního roku předvedli naši členové své umění početné skupině diváků z řad rodičů a zájemců o skoky na trampolíně. Během setkání bylo i vyhodnocení našich členů kteří nás úspěšně reprezentovali