Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16207222. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
25. 1. 2006 - Nejmladší žákyně Sokola přebornicemi kraje pro rok 2005
15. září proběhlo v Novém Městě n. M. poslední kolo krajského přeboru mladšího žactva II. třídy v atletice. Naše sokolská jednota byla na tomto přeboru zastoupena dvěma družstvy žákyň.

25. 1. 2006 - Stříbro na krajském přeboru družstev mladších žákyň I. třídy
Oddíl atletiky se v loňském roce zapojil kromě krajských soutěží nejmladšího žactva také do krajských soutěží mladších žákyň. Družstvo ml. žákyň tvořilo 10 žákyň A. Šedivá, M. Pospíšilová, V. Havranová, L. Keilová, M. Uherková, A. Godárová, M. Hanzlíčková, A. Hurdálková, L. Hřivnová a P. Rychterová.

25. 1. 2006 - Atletky Sokola Dvůr Králové v krajském pětiboji
V sobotu 8. 10. se konal v Hradci Králové Krajský přebor ve vícebojích. Královédvorskou sokolskou jednotu reprezentovaly tři mladší žákyně Andrea Šedivá, Magdaléna Hanzlíčková a Veronika Havranová.

24. 1. 2006 - Oddíl žákyň má svou vlastní stránku!!!
Dobrá zpráva pro žákyně! Váš oddíl už má také svou vlastní stránku. Najdete tam informace o akcích, které již proběhly, ale především o akcích, které nás teprve čekají.

21. 1. 2006 - Královédvorští sokolíci byli úspěšní na župním přeboru v plavání
21. ledna se konal v Trutnově župní přebor v plavání, kterého se zúčastnilo 112 závodníků z devíti sokolských jednot ( DK, Úpice, Police nad Metují, Jaroměř, Česká Skalice, Hronov, Vlkov, Žireč, Červený Kostelec). Naše jednota se 30 závodníky byla opět nejpočetněji zastoupená. Naši závodníci předvedli dobré výkony a získali pro naše barvy 6 zlatých, 5 stříbrných a 7 bronzových medailí.

11. 1. 2006 - Župní přebor v plavání
Odjezd na župní přebor v plavání je v sobotu, 21. ledna v 8.45 hodin od gymnázia. Zájemci musí mít vpořádku legitimaci a zaplacené příspěvky. Přejeme všem závodníkům, aby se jim dařilo jako v uplynulých letech.

11. 1. 2006 - Připravujeme dětské šibřinky
Tělocvičná jednota Sokol zve všechny zájemce na tradiční dětské šibřinky, které se budou konat v neděli 5. března 2006 od 14 hodin v sokolovně. Na programu bude rej masek (tentokrát v rázu „V cirkuse“), soutěže o drobné ceny a další zábava. Přezůvky s sebou! Na Vaši účast se těší cvičitelé ze Sokola Dvůr Králové n. L.

11. 1. 2006 - Děti z našeho oddílu cvičí i v Korálcích
4 děti z našeho oddílu nacvičují skladbu pro rodiče a děti - Korálky. Vystoupily s ní společně s maminkami na Vánoční show.

7. 1. 2006 - Tajný výlet žactva
Na 12. 6. jsme naplánovali tajný výlet žactva. Cílem mělo být Pardubicko a děti se velmi těšily, že pojedou vláčkem. Dvouhodinové zpoždění nám bohužel udělalo čáru přes rozpočet a museli jsme operativně změnit cíl naší cesty.

5. 1. 2006 - Prosincový maraton v Sokole
Prosinec je měsíc, kdy je příroda již v hlubokém zimním spánku. V naší jednotě jsme naopak aktivitu vystupňovali až do maxima.