Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16207689. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
30. 1. 2017 - Vzpomínka na Mikuláše v Sokole
Se zpožděním vám nabízíme video z Mikulášských hodin 2016 v Sokole.

30. 12. 2016 - Vánoční závod ve skoku vysokém
Před Vánocemi uspořádal oddíl atletiky Sokola Dvůr Králové závod ve skoku vysokém Vánoční laťku pro naše cvičence. Přišlo 32 závodníků. Závod se vyvíjel zajímavě, malé děti začínaly na výšce 80 cm, nejstarší závodník končil na výšce 160 cm. A jak tedy závod dopadl? Kategorie I.: 1. Sárka Jáklová 96 cm, 2. Terezka Grusová 96 cm, 3. Anetka Erenová 93 cm, 4. Míša Lukáš 90 cm, 5. Kua Schreiber 85 cm, 6. Lucka Dušánková 85 cm, 7. Káťa Schreiberová 85 cm a 8. kája Lukášová 85 cm. Kategorie II.: 1. Bára Síbrová 123 cm, 2. Adélka Rutrlová 123 cm, 3. Máťa Kubíček 122 cm, 4. Pája Rausa 120 cm, 5. Verča hryb 99 cm, 6. Deniska Krákorová 96 cm, 7. Leonka Fišerová 90 cm. Kategorie III.: 1 Sárka Erbenová 141 cm, 2. Anička Dušánková 141 cm, 3. Nátka Chroboková 138 cm, 4. Ondra Schreiber 138 cm, 5. Tomáš Mencl 135 cm, 6. - 7. Káťa Kubíčková a Kuba Grus 126 cm, 8. Alex Paták 126 cm, 9. Evča Dušánková 126 cm, 10. Tonda Mostecký 123 cm, 11. Kryštof Kučera 120 cm, 12. káťa Kučerová 100 cm. Kategorie IV.: 1. Nik Erben 155 cm, 2. Monča Fišerová 141 cm, 3. Matěj Poličanský141 cm, 4. Dan Hojný 141 cm, 5. Evča Špatenková 130 cm Vítězové obdrželi medaile a diplomy, všichni závodníci pak dostali sladkou odměnu. Všem závodníkům blahopřejeme k dosaženým výkonům a organizátorům děkujeme za přípravu pěkného závodu.

28. 12. 2016 - Poděkování Královéhradeckému kraji
Díky dotaci z Královéhradeckého kraje na pravidelnou celoroční sportovní činnost dětí se nám podařilo získat nové cvičební vybavení. Děkujeme tímto Královéhradeckému kraji za podporu sokolského sportu!

13. 12. 2016 - Vánoční karneval ukončil podzimní část sokolské sezóny
Letošní vánoční karneval se vydařil. Na devadesát dětí si přišlo užít do tělocvičny vánoční atmosféru. Děkujeme všem pomocníkům z řad atletů a gymnastů, kteří odvedli kus dobré práce. Nejen, že se perfektně zhostili svých stanovišť, ale také se moc pěkně chovali k dětem a dodali karnevalu prima náladu. Děti si zatancovaly, užily si různé atrakce, zazpívaly si u vánočního stromku. Všem přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku!

16. 11. 2016 - Odměna pro závodníky
V sobotu 12. listopadu připravili vedoucí pro děti z oddílů všestrannosti, atletiky a sportovní gymnastiky Párty za odměnu. Tato akce byla již po čtvrté odměnou těm, kteří po celý rok reprezentují Sokol na různých akcích, soutěžích a závodech. Pobavit se přišlo 70 dětí ve věku od 6 do 17 let. Odpoledne se učily sebeobraně pod vedením oddílů Systema Trutnov z. s. - Bojová umění a ze Self defence team DK. Následovala večerní hra a potom již očekávaná diskotéka. Víkend se vydařil a nezbývá než poděkovat všem, kteří se na přípravě a organizaci podíleli.

7. 11. 2016 - Výsledky desetiboje
Podívejte se na výsledky desetiboje.

7. 11. 2016 - Župní desetiboj přinesl našim barvám 20 medailí!
Dvacet medailí pro Sokol Dvůr Králové! To je skvělý úspěch našich závodníků. Připravili se na závod dobře. Nejen medaile, ale i mnoho výborných výkonů a skvělých umístění dosáhli všichni královédvorští, kterých nastoupilo k závodu 65. Blahopřejeme a děkujeme za super reprezentaci jednoty i za parádní prezentaci naší práce. Pochvalu si zaslouží také všichni rozhodčí z řad dospělých, ale i našich odchovanců. Všichni, kteří přišli pomoci nám udělali velkou radost.

7. 11. 2016 - Video ze župního desetiboje
V sobotu 5. listopadu se konal župní desetiboj za účasti 135 závodníků ze sedmi sokolských jednot. Podívejte se na sestřih z bojů o nejlepšího desetibojaře.

24. 10. 2016 - Královédvorští na župním přeboru v přespolním běhu
Župního přeboru v přespolním běhu se v barvách Sokola DK zúčastnilo 43 závodníků, což byla třetina všech závodníků. Máme 7 medailí a také řadu 4. míst a umístění v první desítce, i to je super, když si uvědomíte, že v některých kategoriích startovalo ke třicítce závodníků. Počasí bylo výborné, výkony dětí skvělé. Výsledkem je sedm medailí. Evička Dušánková a Matěj Flégl jsou přeborníky župy, Anička Dušánková a Matyáš Šturm jsou stříbrní a Kája Lukášová, Anička Sedláčková a Kuba Grus jsou bronzoví. Blahopřejeme! Děkujeme všem dětem za skvělou reprezentaci jednoty a všem dospělákům za účinnou pomoc!

23. 10. 2016 - Video ze župního přeboru v přespolním běhu
Podívejte se, jaký byl letošní ročník župního přespolního běhu na Novém Hrádku.