Dnes je neděle 28. dubna 2024
a svátek slaví Vlastislav, zítra slaví svátek Robert.

Juniorské a seniorské MČR
ve sportovní gymnastice a skocích na trampolíně
Liberec 29. 6. - 1. 7. 2007

V Liberecké Tipsport aréně se sešli skokané na trampolíně a sportovní gymnasté. Po roční pauze mněl náš oddíl zastoupení, tentokrát v juniorské kategorii, kam se splněním kvalifikačního limitu probojovala P. Rychterová.

Páteční odpoledne bylo vyhrazeno pro trenink.V sobotu bylo ješte dopolední rozcvičení a od 11 hodin začal závod juniorské kategorie v jednotlivcích i synchronních dvojicích.

V soutěži jednotlivců začala naše závodnice již tradičně slabší povinnou sestavou.Ve volné a finálové sestavě předvedla dobrý výkon a obsadila celkové 5. místo se ztrátou 0,1 bodu na místo čtvrté.

V synchronních dvojicích skákala naše závodnice se závodnicí Sokola Žižkov a obsadily 3. místo. Škoda zaváhání opět v povinné sestavě kde děvčata nezahájila sestavu ve stejném skoku a obdržely 0 bodu.

I přes některá zaváhání nás Petra reprezentovala dobře, také vzhledem k tomu, že jako jediný oddíl nemáme závodní trampolíny a naši závodníci si na ně musejí zvykat až během závodu.