Dnes je úterý 30. dubna 2024
a svátek slaví Blahoslav, zítra je svátek práce

4. závod Českého a Žákovského poháru
6. 10. v Rožnově p. Radhoštěm

Na závodě v Rožnově nás reprezentovala P. Rychterová, která je po třech závodech na 5. místě v Žákovském poháru a V.Sabovová. Vzhledem k tomu že náš oddíl opět nemněl druhého rozhodčího nemohlo jet víc závodníků.

V odpoledním rozřazovacím závodě výborně zaskákala P. Rychterová a postoupila do večerního finále, v žákyních jako čtvrtá a v ženách na místě devátém. Druhá naše závodnice Veronika Sabovová ve svém prvním závodě Českého poháru skočila první skok své povinné sestavy v jiném provedení než jak byl zapsán a obdržela od rozhodčích nulu. Volná sestava již byla lepší, ale v součtu sestav to znamenalo předposlední místo.

Ve finále Žákovského poháru obdržela Petra za svoji finálovou sestavu ještě o 0,2 bodu více než za volnou a postoupila ještě o jedno místo. Ve finále žen opět zaskákala dobře, ale vzhledem k menší obtížnosti sestavy již neměla šanci svoje postavení zlepšit.

Výsledky:

ČP ženy:

• 9. P. Rychterová

• 42. V. Sabovová

• ŽP žákyně:

• 3. P. Rychterová

• 30. V. Sabovová

• Další náš závod bude Mistrovství České republiky žactva 20. 10. v Olomouci a poslední 5. závod Českého a Žákovského poháru v listopadu v Praze na Žižkově. Průběžné pořadí Českého poháru a výkony všech našich bývalých i současných závodníků i ostatní informace o skocích na trampolíně mají zájemci možnost zhlédnout na stránkách ČGF http://trampoliny.cstv.cz.