Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Skokané na trampolíně Sokola Dvůr Králové
byli opět úspěšní v 2. závodě Českého poháru

• Úplné výsledky 2. Českého a žákovského poháru

• V sobotu 17. 5. se v Praze na Žižkově konal druhý závod Českého a Žákovského poháru. V kategorii žen se zde sešla opět početná konkurence 43 závodnic. Naše závodnice Petra Rychterová obstála dobře a v Žákovském poháru postoupila do finále na 6. místě. Ve finále si své postavení ještě zlepšila na konečné 5. místo. V kategorii žen obsadila 11. místo. Petra v tomto závodě také splnila výkonostní limit nutný pro účast na juniorském Mistrovství České republiky které bude koncem června v Třinci.

V závodě synchronních dvojic žen smíšená dvojice Petra Rychterová - Kateřina Solanská (D. K. - Rožnov) opět zaskákala dobře a postupovala do finálového závodu jako druhá. V něm si svoje postavení ještě zlepšila a obsadila celkové první místo. Je to již druhé vítězství této dvojice v Českém poháru.

V kategorii mužů startovalo v tomto závodě pouze 12 závodníků. Mezi nimi i náš Ondřej Rausa jako nejmladší účastník. Byl to jeho první závod v této soutěži a obstál dobře. V mužích obsadil 10. místo a kategorii žáků místo páté. Splnil také bodový limit nutný k účasti na Mistrovství České republiky žactva které bude 1. 11. ve Dvoře Králové n. L.