Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Český závod věkových skupin 7. 6. Rožnov pod Radhoštěm

V tomto závodě nás reprezentovala Petra Rychterová v jednotlivcích a v synchronních dvojicích. Tento závod má jiná pravidla než závody Českého poháru. Skáčí se zde dvě volné sestavy a prvních šest závodníků postupuje do finále kde se skáče jedna volná sestava. Závodníci jsou rozděleni podle věku. Tento závod je mezinárodní a v letošním roce se ho zúčastnili závodníci z Maďarska. V kategorii jednotlivců 15 až 16 let postoupila Petra do finále a obsadila celkové 2. místo. V tomto závodě skákala svoji novou volnou sestavu kterou má na juniorské a seniorské mistrovství ČR. V kategorii synchronních dvojic skákala Petra opět s Kateřinou Solanskou z Rožnova, ta ve své kategorii 13 až 14 let zvítězila a po dobrém výkonu obsadily opět 1. místo. V letošním roce tato dvojice ještě nebyla poražena.

Škoda že se tohoto závodu ve kterém není účast limitována počtem rozhodčích nemohli zúčastnit další naši závodníci z důvodů školních výletů nebo dovolených.