Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Mezinárodní mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice a skocích na trampolíně 20. - 22. 6. Třinec

Do Třince se sjeli nejlepší gymnasté a skokané na trampolíně ke svému mistrovství. Z našeho oddílu se na tento závod probojovala Petra Rychterová a to do závodu juniorů i seniorů.

V juniorkách v závodě jednotlivců nezaskákala nejlépe a doplatila na svoje slabší provedení a obsadila celkové 6. místo. V synchronních dvojicích spolu se svojí Rožnovskou partnerkou zaskákaly dobře povinnou sestavu, kde opět obdržely nejvyšší známku za synchronnost ze všech účastnic, ale volná sestava se jim nepovedla jak provedením tak synchronností. Ve finalovém závodě závodnice z Rožnova skočila jiný skok než Petra a bylo po naději na nejvyšší umístění a tato dosud vedoucí dvojice v Českém poháru obsadila 3. místo.

V nejvíce obsazené kategorii celého mistrovství, závodě žen startovala Petra pouze v jednotlivcích a vedla si úspěšně. Po dobře zaskákané povinné sestavě, zvolila těžší volnou sestavu kde dostava více bodů za obtížnost, ale již tradičně méně za provedení. V nedělním finále, které natáčela Česká televize, zvolila Petra lehčí volnou sestavu, která byla slušně bodově ohodnocena a obsadila celkové 8. místo.