Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Trampolínové soustředění Ježkov 2008

Od 17. 8. do 26. 8. se konalo soustředění skokanů na trampolíně odílů z Odolené Vody a Sokola Dvůr Králové nad Labem. Počasí nám přálo a tak jsme se mimo jednoho dne mohli věnovat tréninku. Po ranní projížďce na kolech následovalo rozcvičení a dopolední trénink. Po poledním odpočinku následoval odpolední program na rozcvičení, plavání, míčové hry a trénink na trampolínách.

Na odpočinek od trampolín jsme jeli na výlet do Miletína, kde jsme si prohlédli rodný domek K. J. Erbena a Miletínské podzemí. Druhý výlet byl přes Zálesí na Čertovy hrady a Zátluky. Soustředění se zúčastnilo 8 dětí, 2 trenéři a jedna ochotná maminka z Odolené Vody která se nám starala o jídlo.