Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Oddíl atletiky - články
17. 2. 2006 - Nezapomeňte se včas přihlásit na tábor na Ježkově!!
Upozorňujeme zájemce o táboření na Ježkově ve dnech 15. - 29. 7. 2006, aby se včas přihlásili u vedoucích tábora.

7. 2. 2006 - Alternativa pro chlapce, které nebaví kolektivní sporty
Pro chlapce, které nebaví hokej, fotbal, florbal ani další kolektivní sporty nabízíme uplatnění v oddílech atletiky, gymnastiky a sokolské všestrannosti. Bližší informace najdete na stránkách těchto oddílů.

26. 1. 2006 - Redakce časopisu Sokol připravila stránky pro děti a juniory
Redakce časopisu Sokol připravila dvojstránku pro děti a mládež. Aby byl časopis dostupný dětem, můžete jej nalézt také na internetových stránkách. Zájemci se mohou také podílet na tvorbě časopisu.

26. 1. 2006 - Oddíl atletiky má svou vlastní stránku!
Všechny zájemce o atletiku upozorňujeme, že náš oddíl atletiky má svou stránku. Najdete zde informace o oddíle a také zprávy o našich loňských úspěších.

25. 1. 2006 - Naše závodnice na Přeboru ČOS v přespolním běhu
2. dubna 2005 se konal v Kolíně Přebor ČOS v přespolním běhu. Závodu se zúčastnily také tři naše závodnice. Mladší žákyně Majda Hanzlíčková, starší žákyně Karolína Grohová a juniorka Anita Šturmová.

25. 1. 2006 - Andrea Šedivá na dětské olympiádě
Koncem června se konala v Brně 2.olympiáda pro děti a mládež ČR, kde mezi sebou v různých sportovních odvětvích zápolily jednotlivé kraje České republiky. Mezi sportovci Královéhradeckého kraje bylo také 19 zástupců z našeho města, dvě kataratistky, pět florbalistů a po šesti bylo atletů a softbalistek. Mezi sportovci byla také naše Andrejka Šedivá.

25. 1. 2006 - Nejmladší žákyně Sokola přebornicemi kraje pro rok 2005
15. září proběhlo v Novém Městě n. M. poslední kolo krajského přeboru mladšího žactva II. třídy v atletice. Naše sokolská jednota byla na tomto přeboru zastoupena dvěma družstvy žákyň.

25. 1. 2006 - Stříbro na krajském přeboru družstev mladších žákyň I. třídy
Oddíl atletiky se v loňském roce zapojil kromě krajských soutěží nejmladšího žactva také do krajských soutěží mladších žákyň. Družstvo ml. žákyň tvořilo 10 žákyň A. Šedivá, M. Pospíšilová, V. Havranová, L. Keilová, M. Uherková, A. Godárová, M. Hanzlíčková, A. Hurdálková, L. Hřivnová a P. Rychterová.

25. 1. 2006 - Atletky Sokola Dvůr Králové v krajském pětiboji
V sobotu 8. 10. se konal v Hradci Králové Krajský přebor ve vícebojích. Královédvorskou sokolskou jednotu reprezentovaly tři mladší žákyně Andrea Šedivá, Magdaléna Hanzlíčková a Veronika Havranová.

21. 1. 2006 - Královédvorští sokolíci byli úspěšní na župním přeboru v plavání
21. ledna se konal v Trutnově župní přebor v plavání, kterého se zúčastnilo 112 závodníků z devíti sokolských jednot ( DK, Úpice, Police nad Metují, Jaroměř, Česká Skalice, Hronov, Vlkov, Žireč, Červený Kostelec). Naše jednota se 30 závodníky byla opět nejpočetněji zastoupená. Naši závodníci předvedli dobré výkony a získali pro naše barvy 6 zlatých, 5 stříbrných a 7 bronzových medailí.