Dnes je sobota 27. dubna 2024
a svátek slaví Jaroslav, zítra slaví svátek Vlastislav.

Oddíl atletiky - články
11. 1. 2006 - Župní přebor v plavání
Odjezd na župní přebor v plavání je v sobotu, 21. ledna v 8.45 hodin od gymnázia. Zájemci musí mít vpořádku legitimaci a zaplacené příspěvky. Přejeme všem závodníkům, aby se jim dařilo jako v uplynulých letech.

6. 11. 2005 - Župní desetiboj ve Dvoře Králové n. L.
ŽUPNÍ DESETIBOJ VE DVOŘE KRÁLOVÉ N. L. Naše oddíly všestrannosti i sportovní oddíly mají poměrně velkou členskou základnu. Převážnou většinu členů tvoří děti a mládež. Přemýšleli jsme, jaký pro ně připravit závod, aby se mohl zúčastnit každý, bez nějakého speciálního nácviku. Zvolili jsme desetiboj.

19. 10. 2005 - Přebor ČOS v atletickém čtyřboji
V neděli 2. 10. se konal v Plzni za velmi nepříznivého počasí přebor České obce sokolské v atletickém čtyřboji. Po celý den poměrně dost pršelo a byla zima, přesto se do Plzně sjely všechny větší sokolské atletické oddíly. Soutěžili zde mladí atleti z Českých Budějovic, Plzně, Opavy, Kolína, Hradce Králové, Nové Paky, Prahy a také čtyři družstva ze Sokola Dvůr Králové...