Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Predškolní děti - články
12. 11. 2007 - Konal se župní desetiboj
Naše jednota uspořádala župní desetiboj, kterého se zúčastnilo 92 závodníků z deseti sokolských jednot. nejvíce závodníků bylo právě z naší jednoty. Podařilo se nám postavit na start tohoto závodu, který prověří rychlost, obratnost i sílu úctyhodných 42 závodníků. Výsledky a fotografie naleznete zde.

11. 11. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
V neděli 25. 11. se koná Zimní setkání ježkovských táborníků. Zveme všechny současné, minulé i budoucí táborníky ke společnému setkání.

6. 11. 2007 - Sokolíci na večeru s duchy
Poslední říjnový den jsme se opět zúčastnili Večera s duchy, který se konal v parku Schulzovy sady. Tentokrát se se Sokolem vypravilo za duchy 20 dětí a 11 dospělých. Zde nabízíme několik fotografií.

31. 10. 2007 - Sokolíci oslavili helovín
Jak rychle u nás helovín zakotvil si mohl všimnout každý. Svátek, jehož symbolem je vydlabaná dýně osvětlená svíčkou, oslovil nejen děti, ale i dospělé. Zde můžete nahlédnout, jak jsme v Sokole oslavili letošní helovín.

2. 10. 2007 - Fotografie z župního přeboru v přespolním běhu
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo 19 našich závodníků. Ti vybojovali celkem 13 medailí. Zde nabízíme fotografie.

24. 9. 2007 - Župní přebor v přespolním běhu nám vyšel
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu. Tentokrát se závodu zúčastnilo pouze 19 našich závodníků, ale ti odvedli výborné výsledky v podobě 13 medailí.

27. 8. 2007 - Cvičení předškoláků a žactva
Oddíly předškolních dětí a žactva zahájí cvičení v pondělí 10. září. Cvičební hodiny budou ve stejnou dobu jako vloni - předškoláci od 15. 45 hodin a žactvo od 17 hodin.

8. 7. 2007 - Závěrečné hodnocení oddílu předškolních dětí
Poslední hodinu před prázdninami jsme tradičně vyhlašovali výsledky docházky a celkové aktivity našich nejmladších cvičenců.

14. 6. 2007 - Zpravodaj královédvorského Sokola je na světě!!!
Po více než 10 letech jsme vzkřísili tradici zpravodaje naší sokolské jednoty. Královédvorský sokolík by měl vycházet dvakrát do roka. Naším cílem je informovat členy i širokou veřejnost o našich aktivitách a úspěších. Zpravodaj lze získat v sokolovně.

16. 5. 2007 - Píše o nás Krkonošský deník
Dnešní Krkonošský deník informuje o nedělním župním přeboru v atletice.