Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Oddíl žactva - články
29. 6. 2006 - Vzhůru na slet!!!
Dlouho očekávaná akce je zde! V sobotu začíná v Praze XIV. všesokolský slet. Také naši cvičenci budou u toho. V sobotu se chystáme do Sazka arény na galaprogram a v neděli do sletového průvodu. Pak nás již čekají zkoušky, ale i další sletové akce. Ve středu a ve čtvrtek potom sletová vystoupení. TAK VZHŮRU NA SLET!!!

29. 6. 2006 - Již v sobotu bude zahájen XIV. všesokolský slet
Přečtěte si o galaprogramu v Sazka aréně, který se koná 1. 7. odpoledne.

26. 6. 2006 - Česká televize vám zprostředkuje přímý přenos z druhého sletového dne
Příští týden bude již v plném proudu XIV. všesokolský slet v Praze. Česká televize připravuje přímý přenos ze druhého sletového dne, 6. 7. od 14 hodin na ČT2. Prožijte spolu s námi tento sokolský svátek, uvidíte naše ženy s bubínky, Korálky, Plaváčky, Rozkvetlou louku a Věrnou gardu.

26. 6. 2006 - Již 50 tisíc návštěvníků vstoupilo na naše stránky
O tomto víkendu jsme přivítali již 50 000. návštěvníka našich stránek. Od listopadu 2005 vstoupilo na naše stránky 25 000 lidí. Děkujeme všem našim návštěvníkům za přízeň a slibujeme, že budeme i nadále přinášet co možná nejaktuálnější informace o dění v naší jednotě a v Sokole vůbec.

21. 6. 2006 - Program XIV. všesokolského sletu v Praze
Zde najdete program XIV. všesokolského sletu v Praze a všechny doprovodné akce, které můžete v Praze navštívit.

21. 6. 2006 - Pokyny pro účastníky sletového průvodu
Zde najdete pokyny pro účastníky sletového průvodu v Praze.

21. 6. 2006 - Zdravotní pokyny pro účastníky sletu
Přečtěte si pokyny pro účastníky sletu.

20. 6. 2006 - Fotografie ze sletu ve Dvoře Králové
Zde najdete alespoň pár fotek z královédvorského sletu. Ostatní až se vrátí z cest náš administrátor.

15. 6. 2006 - Královédvorští sokolové připravili předsletové vystoupení
Královédvorské předsletové vystoupení je úspěšně za námi. O jeho průběhu můžete číst zde.

14. 6. 2006 - Rozpis zkoušek na Strahově 2. - 6. 7. 2006
Informace o zkouškách na XIV. všesokolském sletu pro všechny cvičence, kteří jedou do Prahy.