Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Oddíl žactva - články
6. 5. 2006 - Tip na výlet pro ježkovské táborníky a nejen pro ně
První květnový den jsme navštívili muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích, abychom načerpali trochu té africké inspirace pro nadcházející tábor. Nafotili jsme také pro vás něco z té africké atmosféry.

6. 5. 2006 - Vzkaz pro ježkovské táborníky
Žádáme všechny, kdo dosud neodevzdali přihlášku na tábor, aby tak neprodleně učinili!!! Dále u většiny již přihlášených táborníků postrádáme fotografii v papírové či elektronické podobě.

5. 5. 2006 - Informace o župních atletických závodech v Jaroměři
Župní přebor v atletice se koná 13. května 2006 v Jaroměři. Informace pro závodníky najdete zde.

25. 4. 2006 - Dubnové vydání časopisu Sokol
V dubnovém vydání časopisu Sokol najdete povídání a fotografie z královédvorských šibřinek a zprávu o naší valné hromadě. Na stránkách sokol - junior soutěžní obrázek Lucky Sedlákové a povídku Lenky Khýrové.

25. 4. 2006 - Vstupenky na slet
Hromadná vystoupení XIV. všesokolského sletu se uskuteční na Stadionu Evžena Rošického na Strahově ve středu 5. července večer (I. program) a ve čtvrtek 6. července odpoledne (II. program). Vstupenky budou volně k prodeji, a to od 15. května 2006.

24. 4. 2006 - Uzávěrka přihlášek na Ježkov je 30. 4.!
Upozorňujeme všechny zájemce o letošní táboření na Ježkově, že uzávězka přihlášek je již tento týden. V měsíci květnu očekáváme také vaše fotografie.

24. 4. 2006 - Časopis Sokol vyhlašuje Velkou sletovou soutěž!!!
V čem se bude soutěžit? Ztvárněte slovem, obrazem, kresbou dění kolem XIV. všesokolského sletu – přípravy na slet. své zážitky z nácviku, nebo samotný slet. .

19. 4. 2006 - Nabídka pro ježkovské táborníky
Nabízíme všem, kteří se letos chystají s námi tábořit na Ježkově a nemají ještě fotografii k přihlášce, možnost vyfotografovat se v sokolovně.

19. 4. 2006 - Vyšel manuál XIV. všesokoslkého sletu
Zde najdete podrobně zpracované informace o XIV. všesokolském sletu.

1. 4. 2006 - Tábořiště Ježkov má svoji pohlednici
V letošním roce budou poprvé posílat ježkovští táborníci z tábora pohlednice s motivem našeho tábořiště. Prohlédnout si je můžete zde.