Dnes je čtvrtek 2. května 2024
a svátek slaví Zikmund, zítra slaví svátek Alexej.

1. závod Českého
a Žákovského poháru 14. 4. Odolena Voda

Český pohár zahájil nový ročník poprvé v Odolene Vodě. Sešla se zde velká konkurence téměř všech nejlepších skokanů v republice. V soutěži žen startovalo 42 závodnic, 20 mužů, 13 synchronních dvojic žen a 8 dvojic mužů. Náš oddíl zastupovaly dvě závodnice pouze v soutěži jednotlivců a to P. Rychterová a M. Vinařová. Víc nebylo možné přihlásit vzhledem k pravidlu, že oddíl z kterého se závodu zúčastní jen jeden rozhodčí může přihlásit pouze dva závodníky. Závod zvládla lépe P. Rychterová a postoupila mezi deset nejlepších do finále Žákovského poháru na devátém místě. Ve finále se o 3. místa zlepšila a skončila na 6. místě. Škoda že se Petra nevyvarovala chyb v provedení její umístění mohlo být lepší a mohla si zajistit i účast ve finále žen. Druhá naše závodnice M. Vinařová pokazila povinnou sestavu a nepostoupila do finále.

Výsledky ČP ženy:

17. P. Rychterová