Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Kontrolní a nominační závod FIG A,
FIG B Liberec 26. 1. 2008

• Výsledky (PDF)

• Sportovní kalendář 2008 (XLS)

• Tento závod je určen pro reprezentanty a členy sportovních center mládeže v seniorské a juniorské kategorii. Pro ověření výkonosti a spolehlivosti se zde skáčí tři povinné a tři volné sestavy jak v jednotlivcích tak i v synchronních dvojicích. Pro většinu závodníku to znamená zaskákat dvanáct závodních sestav v krátké době. Naše P. Rychterová je v letošním roce zařazena do SCM Liberec a tak se zúčastnila tohoto závodu v obou kategoriích. V synchronních dvojicích společně se závodnicí z Rožnova pod Radhoštěm. Jejich první společné vystoupení bylo dobré a jen některé chyby v provedení je připravily o lepší umístění. Tato dvojice bude skákat i v závodech Českého poháru. V jednotlivcích musí naše závodnice ještě zlepšit provedení svých sestav, které ji zatím připravuje o lepší umístění.