Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Oblastní přebor, Župní přebor a náborový závod
22. 3. Dvůr Králové n.L.

• Kompletní výsledky (xls)

• K tomuto závodu se do naší tělocvičny sjeli závodníci čtyř oddílů. A to z Aera Odolena Voda, Sokola Praha Žižkov I, DDM Dvůr Králové a Sokola Dvůr Králové.

Závodníci byli rozděleni do čtyř kategorií v jednotlivcích a dvou v synchronních dvojicích. V kategorii začátečníků v pětiprvkových sestavách se představilo 7 závodníků. První dvě místa obsadila děvčata z Odolene Vody, na třetím místě skončila Kateřina Tomíčková z DDM. Sára Tomíčková a Pavlína Hofmanová, obě Sokol DK, pak skončily na 4 a 5 místě, Barbora Fišerová z DDM na 6. místě. V desetiprvkových sestavách začátečníků obsadila první místa Odolena Voda. V povinné sestavě F, je to nejlehčí závodní sestava, obsadil první místo domácí závodník Ondřej Rausa před závodnicí Sokola Žižkov a naší Pavlínou Berezovou.

Vyspělí závodníci - povinná sestava D - B: Zde se představilo 9 účastníků a první místo obsadila domácí závodnice Petra Rychterová před děvčaty z Odolene Vody. Dalším dvěma našim závodnicím se nedařilo a tak Markéta Vinařová skončila sedmá a Leona Teichmanová devátá.

V závodě synchronních dvojic začátečníků zvítězila domácí dvojice P. Hofmanová
    - K. Tomíčková (Sokol, DDM) před dvojicí z Odolene Vody. V závodních sestavách se představilo 7 smíšených dvojic. První místo obsadila dvojice P. Rychterová - F. Teplý (DK-OV). Druhá naše dvojice M. Vinařová - L. Teichmanová předvedla opět slabší výkon a obsadila až 5. místo.

Závěrečným vyhlášením výsledků skončil první závod letošní sezony, pro někoho první závod, pro jiné generálka na závody pořádané ČGF. Děkuji všem kteří přispěli ke zdárnému průběhu závodu věnováním cen nebo rozhodováním a přípravou občerstvení - ManželéRausovi, paní Berezová, Rychterová, Tomíčková, Fišerová, Beková a Jan Holan.