Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Přebor Prahy 29. 3. Praha - Žižkov

• Kompletní výsledky (pdf)

• Tohoto závodu se z našeho oddílu zúčastnily závodnice P. Rychterová a P. Berezová, obě v kategorii dívek 12 - 15 let. Obě předvedly dobrý výkon i když P. Rychterová neskákala svoji nejobtížnější sestavu. P. Rychterová obsadila 2. místo a P. Berezová 14. místo. I to je dobré vzhledem k malé obtížnosti její sestavy. Další naši závodníci se nezúčastnili z důvodu nemoci (O. Rausa, M.Osifčin) nebo nedostatečnému treninku.

Dalším závodem ve kterém již půjde o body do Českého poháru nebo splnění výkonostnich limitů pro účast na MR žactva nebo juniorů, bude 1. závod Českého poháru 12. 4. v Rožnově pod Radhoštěm.