Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Jste 16019612. návštěvník našich stránek.

3.závod Českého poháru Olomouc 18.10.2008

Do Olomouce odjela trojice našich závodníků. K P. Rychterové a O. Rausovi byl nominován i M. Osifčin. Pro Osifčina to byla poslední možnost probojovat se na Mistrovství ČR žactva, které se koná ve Dvoře Králové.

Po dvou sestavách v soutěži jednotlivců na tom byla nejlépe P. Rychterová, která obsadila 8. místo a zajistila si postup do finale v žákyních i ženách. V kategorii mužů se nedařilo O. Rausovi který skončil na 18. místě a v žácích na místě čtrnáctém. M. Osifčin zaskákal na svém prvním závodě slušně, ale jeho povinná sestava neobsahovala potřebný prvek k postupu na MR a obsadil v žácích 12. a v mužích 16. místo.

V kategorii synchronních dvojic žen dosud vedoucí dvojice poháru P. Rychterová -
K. Solanská závod nedokončila, došlo ke zranění naší závodnice v povinné sestavě a tak děvčata ani nenastoupila k volné sestavě.

Do finale žákyň nastupovala P. Rychterová na čtvrtém místě a toto místo si i přes zranění udržela. Ve finále žen zaskákala také dobře a skončila na 9. místě.