Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Mistrovství České republiky žactva
ve skocích na trampolíně 1. 11. Dvůr Králové n.L.

Do Dvora Králové přijeli zástupci z 8 oddílů, ktěří splnili limity pro Mistrovství republiky. Mezi nimi i naši Petra Rychterová a Ondřej Rausa. Našim závodníkům domácí prostředí nesvědčilo. P. Rychterová, po povinné sestavě na 6. místě, nedokončila volnou sestavu a skončila na 19. místě z 27. startujících. O. Rausa pokazil povinnou sestavu a obsadil poslední 9. místo.

V soutěži synchronních dvojic nastupovala dvojice P. Rychterová (DK) - K. Solanská (Rož) s nadějí na dobré umístění. Po slušném začátku v povinných sestavách, do této doby v pohodě skákající partnerka z Rožnova (druhá v soutěži žákyň) skočila jiný skok než Petra a bylo po nadějích na přední místa. Nic již nezlepšila třetí nejlepší finalová sestava a tato dvojice obsadila 6. místo.

Poděkování patří všem ktěří se zasloužili o hladký průběh závodu, L. Špatenková jako zdravotní služba, A. Nováková, S. Lokvencová občerstvení a pořádek během závodu. Rausovi, Rychterovi a E. Bartošková příprava a úklid nářadí, nakládání trampolín. Dopravu trampolín zajistila firma Rodos, finančně na mistrovství přispěl Městský úřad Dvůr Králové n. L. a věcné dary věnovali: Auto Qualt, Elektro Teichmanovi, M. Janeček prodejna sportovních potřeb a další.