Dnes je sobota 4. května 2024
a svátek slaví Květoslav, zítra slaví svátek Klaudie.

Vánoční štrůdl

Tento závod uzavírá celou sezonu skokanů na trampolíně. Závodu se mohou zúčastnit i skokané kteří neskáčí závody Českého poháru a mladší závodníci, pro které jsou pětiprvkové sestavy. Závodí zde společně děvčata i chlapci. V letošním roce se ke známkám za provedení a obtížnost přičítal i čas dosažený na deset přímých skoků. Z našeho oddílu startoval Ondřej Rausa v kategprii 9 - 14 let a Petra Rychterová v kategorii 15 a více. O. Rausa po přímých skocích a dvou volných sestavách obsadil 18. místo. P. Rychterová po třech výstupech postoupila do finále na 7. místě. Ve finále si Petra své postavení zlepšila a obsadila 6. místo.