Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Mistrovství České republiky juniorů a seniorů
ve skocích na trampolíně 20. 6. 2009 Liberec

Závodnice Sokola Dvůr Králové n. L. Petra Rychterová přivezla tři medaile. V sobotu 20. 6. se v Liberci konalo Mistrovství republiky za účasti nejlepších závodníků z šesti oddílů. Závod se konal v gymnastickém sále Tip sport arény a na rozdíl od loňského roku se vše muselo stihnout za jediný den, což bylo náročné pro závodníky. V případě naši závodnice to znamenalo zaskákat 12 závodních sestav během šesti hodin. Z našeho oddílu splnila podmínky účasti Petra Rychterová v obou kategoriích. Dosáhla výborných výsledků,když se v každé kategorii probojovala do finále.

V kategorii juniorek zaskákala dobře a obsadila výborné 3. místo. V synchronních dvojicích juniorek skákala Petra se svoji partnerkou z Rožnova pod Radhoštěm Kateřinou Solanskou a i zde předvedla tato dvojice dobrý výkon a obsadila 2. místo. V nejvíce obsazené kategorii žen naše závodnice nezklamala a obsadila 8. místo. V synchronních dvojicích žen dvojice Rychterová - Solanská k dobrému provedení přidala i synchronnost a bylo z toho výborné 2. místo.

Výsledky:

Juniorky
1. K.Solanská - Rožnov p.R
2. I.Bubeníková - Litoměřice
3. P.Rychterová - Dvůr Králové
Juniorky synchron
1. I.Bubeníková / S.Opalecká Lit.- Liberec
2. P.Rychterová / K.Solanská DK - ROŽ
3. A.Nováková / K.Zwingerová Praha -Kampa
Ženy
1. Z.Frydrychová - Liberec
2. Z.Havelková - Rožnov