Dnes je čtvrtek 2. května 2024
a svátek slaví Zikmund, zítra slaví svátek Alexej.

Foto - ./pict/2011/02/

Badmintonový turnaj Liberec

Turnaje uskutečněného v sobotu 15. 1. 2011 se zúčastnila čtveřice našich hráčů. Ve dvouhře žen nás zastupovala Iva Dušáková, v mužské dvouhře pak Petr Dušek, Ondra Lehoczký a Jaroslav Imlauf. Na turnaji bojovalo o hodnotné ceny 32 hráčů a 3 hráčky. Mužská dvouhra byla rozdělena do skupin, z nichž vždy 2 hráči postupovali do dalších bojů. Ze základní skupiny se nepodařilo postoupit jen P. Duškovi. O. Lehoczký s J. Imlauf vypadli až v osmifinále, přičemž J. Imlauf svedl vyrovnaný souboj s Fišerem z Ústí nad Labem, kterému nakonec ale podlehl 1:2 na sety. V celkovém hodnocení skončili na děleném 9. – 16. místě.

Při malé účasti v ženské dvouhře si ženy zahrály rovnou o místa vítězů a ze vzájemných soubojů vzešla jako celková vítězka Iva Dušáková.

Z pohledu mužů se turnaj příliš nevyvedl a doufáme, že to nebylo poslední takto úspěšné vystoupení Ivy Dušákové na turnajích.