Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

Praha Tyršův dům 8. 10. 2011

Do Prahy odjely dvě naše závodnice A. Baťová a B. Fišerová spolu s rozhodčí Hanou Veselou. Zúčastnily se závodu ČP a ŽP v jednotlivcích i synchronních dvojicích. Účastníci zde mněli poslední možnost splnit limity na žákovské mistrovství České republiky. To se našim děvčatům nepodařilo a opět jsme dosáhli lepšiho umístění v synchronních dvojicích i přesto že nemáme na trenink dvě stejné trampolíny.

V jenotlivcích obě závodnice pokazily povinnou sestavu, Alena se dotkla obložení per a Bára zamněnila skok. V ČP žen obsadily A. Baťová 47. a B. Fišerová 48. místo z 52 startujících. V Žákovském poháru 31 a 32. místo. Vše si ale vynahradily v synchronních dvojicích žen když postoupily do finále na 5. místě. Ve finále zaskákaly také dobře a obsadily 8. místo. Naše děvčata musí k dobré synchronnosti přidat lepší provedení a výsledky budou ještě lepší.