Dnes je středa 8. května 2024
státní svátek - den osvobození, zítra slaví svátek Ctibor.

4. závod Českého poháru 3. 12. Liberec

Do Liberce odjela čtveřice našich závodníků. Svůj první závod v Českém poháru
absolvovali Aneta Zapletalová a Josef Drtina, dalšími účastnicemi byly A. Baťová a B. Fišerová. V jednotlivcích nejlépe zaskákala A. Zapletalová naopak Pepík Drtina nepřekonal nervozitu v první sestavě kterou ukončil po prvním skoku. Výborně si vedla synchronní dvojice žen A. Baťová - B. Fišerová která dostávala nejvyšší známky za synchronnost a jen pro meší obtížnost sestav a horší provedení obsadila čtvrté místo.

Český pohár ženy:
A. Zapletalová 31,
B. Fišerová 36,
A. Baťová 51. místo.

Synchronní dvojice žen:
A.Baťová - B. Fišerová 4. místo.

Muži:
J.Drtina 29. místo

Žákovský pohár žákyně:
A. Zapletalová 21,
B. Fišerová 26,
A. Baťová 36. místo.

žáci:
J.Drtina 22.místo.

V celkovém hodnocení Českého a Žákovského poháru dosáhla nejlepšího umístění synchronní dvojice žen A. Baťová - B. Fišerová která obsadila 11. místo z 28 dvojic. Naše děvčata se zúčastnila pouze dvou posledních závodů. Jednoho závodu se zúčastnili J. Drtina, A. Zapletalová a P. Rychterová.

Výsledky závodů Českého poháru a dalších závodů jsou na zavody.trampolinypatrman.cz