Dnes je středa 15. května 2024
a svátek slaví Žofie, zítra slaví svátek Přemysl.

Český a Žákovský pohár 4. 6. 2013 Liberec

V sobotu dne 6. 4. se náš oddíl zúčastnil prvního Českého a Žákovského poháru 2013, který se konal v hale Technické univerzity Liberec. Cestou nám přálo i počasí. Dorazili jsme s šesti závodníky a dvěma trenéry. Závod začal rozcvičenim závodníků a poradou rozhodčích. V deset hodin se začalo závodit.

První byla soutěž jednotlivců a poté synchron. Přivezli jsme domů jednu bronzovou medaili, kterou vybojoval Pepa Drtina, jež se probojoval do finále Žákovského poháru. Na druhé nejlepší příčce se umístila Petra Rychterová, která byla v kvalifikaci 5. a ve finále to dotáhla na pěkné 4. místo. Také synchronní dvojice žen ve složení Michala Seidenglancová, Anna Vodehnalová ve svém prvním závodě nezklamala a obsadila 11. místo.

Umístění našich závodníků:

Český pohár ženy: 4. P. Rychterová, 29. M. Seidenglancová, 37. B. Vosáhlová, 39. A. Vodehnalová, 40. A. Trníková

Muži: 9. J. Drtina

Synchron ženy: 11. M. Seidenglancová - A. Vodehnalová

Žákovský pohár žákyně: 19. M. Seidenglancová, 26. B. Vosáhlová, 27. A. Vodehnalová, 28. A. Trníková

Žáci: 3. J. Drtina

V tomto závodě dva naši závodníci splnili limit pro účast na Mistrovství republiky a to P. Rychterová na seniorské a J. Drtina na žákovské.