Dnes je úterý 14. května 2024
a svátek slaví Bonifác, zítra slaví svátek Žofie.

Český pohár

Z našeho oddílu se zúčastnili: M. Seidenglancová, A. Vodehnalová, A. Trníková, B. Vosáhlová a J. Drtina. V tomto závodě se v jednotlivcích nikdo z našich závodníků neprobojoval do finále. V synchronních dvojicích se to podařilo dvojici A. Trníková - B. Vosáhlová která postoupila jako osmá. Ve finále si ještě svoje umístění zlepšila a obsadila 4. místo. Druhá naše dvojice M. Seidenglancová - A. Vodehnalová obsadila 10. místo. V jednotlivcích obsadili naši závodníci tato místa. M. Seidenglancová v ženách 27 a v žákyních 20. místo. A. Vodehnalová 32 a 25 místo. A. Trníková 34 a 27 místo. B. Vosáhlová 35 a 28 místo. J. Drtina obsadil v mužích 16 a v žácích 10. místo.

Přebor Čech

Druhý den se ve stejné hale konal další závod kterého se zúčastnili další naši závodníci. V kategorii chlapců ročník 2004-2005 si výborně vedl Erik Motal když zvítězil v kvalifikaci a stejný výkon předvedl i ve finále a zaslouženě zvítězil. V kategorii dívek 2002-2003 skončila v kvalifikaci A. Trníková na 7. místě a zajistila si postup do finále kde také zaskákala dobře a obsadila celkové 8. místo. Druhá naše závodnice M. Hrnčířová obsadila 18. místo.

Ve stejné věkové kategorii žáků si dobře vedli P. Novák a N. Steiner a oba postoupili do finále z 5. a 6. místa. Ve finále si P. Novák ještě polepšil a obsadil 4. místo N. Steiner skončil na 6. místě.

Chlapci 2000-2001 J. Drtina si druhým místem v kvalifikaci zajistil postup do finále a obsadil 2. místo. Zde si také zazávodil i náš rozhodčí P. Novák v kategorii mužů 1997 a starších a obsadil 4. místo.