Dnes je úterý 14. května 2024
a svátek slaví Bonifác, zítra slaví svátek Žofie.

3. Český pohár Praha Žižkov

V kategorii žen zaskákala v kvalifikaci dobře P. Rychterová a zajistila si účast ve finále na 7. místě. Další naše mladé závodnice obsadily tentokrát až místa v druhé polovině.

B. Vosáhlová v ženách 40. a v žákyních 30. místo. A. Trníková 45. a 35.místo. Celkem startovalo v kategorii žen 65 závodnic a v kategorii žákyň 49. V mužích obsadil J. Drtina 14. místo a v Žákovském poháru si zajistil postup do finále ze sedmého místa.

Ve finále zaskákala Petra Rychterová svoji sestavu dobře a obsadila již po druhé 4. místo. V celkovém hodnocení poháru je zatím na místě druhém. Ve finále žáků si J. Drtina ještě o jedno místo polepšil a skončil na 6. místě. V závodě synchronních dvojic žen naše mladé závodnice nezopakovaly umístění z předešlého závodu a obsadily 14. místo.