Dnes je neděle 5. května 2024
a svátek slaví Klaudie, zítra slaví svátek Radoslav.

MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA VE SKOCÍCH NA TRAMPOLÍNĚ

Dne 30. 11. 2013 se konalo žákovské Mistrovství České republiky ve skocích na trampolíně. Závod se konal v Kalich aréně v Litoměřicích, kde se závodilo v kategoriích žáci a žákyně jednotlivci mladší 8-12 let a starší 13-15 let, synchronní dvojice a smíšená 3 až 4 členná družstva.

Za náš oddíl Sokol Trampolíny Dvůr Králové nad Labem se na MČR kvalifikoval pouze jeden závodník Josef DRTINA. Startoval v kategorií mladších žáků . Své dvě kvalifikační sestavy zaskákal velice dobře a do finále postoupil z 2. místa.

Finálový závod byl až do poslední chvíle vyrovnaný, nakonec náš reprezentant Josef DRTINA skončil na velmi pěkném 3. místě.