|
|
|
Foto | Předešlé sezóny |
Severovýchodní liga
mužů 2002/2003 - divize II:
|
Foto:
Dvůr Králové nad Labem - 19. 1. 2003
Jičín - 3. 11. 2002
Lomnice - 5. 10. 2002
10. turnaj
13. 4. 2003 - Trutnov (Jičín) |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C076 | TJ Sokol Pardubice I B | 6:0 | TJ Sokol Dobruška
| C077 | FbK Tigers Vrchlabí | 8:2 | FBK Lomnice n.P.
| C078 | DTJ Trutnov | 2:10 | FBK Jičín
| C079 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 7:6 | Torpédo Náchod
| C080 | FBK Lomnice n.P. | 4:4 | TJ Sokol Pardubice I B
| C081 | TJ Sokol Dobruška | 6:4 | FbK Tigers Vrchlabí
| C082 | Torpédo Náchod | 13:3 | DTJ Trutnov
| C083 | FBK Jičín | 11:5 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C084 | FBK Lomnice n.P. | 7:4 | Torpédo Náchod
|
|
|
Hráči:
Školník M. Picek J. Brož J. Podsedník P. Dvořák O. Vachek V. G-Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 10. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 21 | 18 | 1 | 2 | 159:59 | 37
| 2. | FbK Tigers Vrchlabí | 21 | 11 | 2 | 8 | 113:102 | 24
| 3. | FBK Lomnice n.P. | 21 | 11 | 2 | 8 | 86:71 | 24
| 4. | FBK Jičín | 21 | 9 | 3 | 9 | 82:74 | 21
| 5. | Torpédo Náchod | 21 | 9 | 2 | 10 | 89:110 | 20
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 21 | 7 | 3 | 11 | 69:87 | 17
| 7. | DTJ Trutnov | 21 | 6 | 2 | 13 | 86:143 | 14
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 21 | 4 | 3 | 14 | 83:121 | 11
|
|
9. turnaj
9. 3. 2003 - Vrchlabí (DK) |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C068 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 5:7 | DTJ Trutnov
| C069 | FbK Tigers Vrchlabí | 4:7 | TJ Sokol Pardubice I B
| C070 | Torpédo Náchod | 1:0 | FBK Jičín
| C071 | FBK Lomnice n.P. | 2:2 | TJ Sokol Dobruška
| C072 | DTJ Trutnov | 3:9 | FbK Tigers Vrchlabí
| C073 | TJ Sokol Pardubice I B | 10:2 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C074 | TJ Sokol Dobruška | 3:4 | Torpédo Náchod
| C075 | FBK Jičín | 5:4 | FBK Lomnice n.P.
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Kavan M. Klust L. Brož J. Podsedník P. Struhár P. Dvořák O. Voltr M. Kraus T. G-Novotný M. Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 9. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 19 | 17 | 0 | 2 | 149:55 | 34
| 2. | FbK Tigers Vrchlabí | 19 | 10 | 2 | 7 | 101:94 | 22
| 3. | FBK Lomnice n.P. | 18 | 10 | 1 | 7 | 73:55 | 21
| 4. | Torpédo Náchod | 18 | 8 | 2 | 8 | 66:93 | 18
| 5. | FBK Jieín | 19 | 7 | 3 | 9 | 61:67 | 17
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 19 | 6 | 3 | 10 | 63:77 | 15
| 7. | DTJ Trutnov | 19 | 6 | 2 | 11 | 81:120 | 14
| 8. | TJ Sokol Dvur Králové n.L. | 19 | 3 | 3 | 13 | 71:104 | 9
|
|
8. turnaj
23. 2. 2003 - Lomnice |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C060 | FbK Tigers Vrchlabí | 6:1 | TJ Sokol Dobruška
| C061 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 4:6 | FBK Jičín
| C062 | TJ Sokol Pardubice I B | 3:1 | FBK Lomnice n.P.
| C063 | DTJ Trutnov | 4:4 | Torpédo Náchod
| C064 | FBK Jičín | 2:4 | TJ Sokol Dobruška
| C065 | FbK Tigers Vrchlabí | 3:1 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C066 | Torpédo Náchod | 3:8 | FBK Lomnice n.P.
| C067 | DTJ Trutnov | 2:10 | TJ Sokol Pardubice I B
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Kavan M. Klust L. Brož J. Podsedník P. Struhár P. Dvořák O. G-Novotný M.
|
|
Tabulka soutěže po 8. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 17 | 15 | 0 | 2 | 132:49 | 30
| 2. | FbK Tigers Vrchlabí | 17 | 9 | 2 | 6 | 88:84 | 20
| 3. | FBK Lomnice n.P. | 16 | 10 | 0 | 6 | 67:48 | 20
| 4. | FBK Jičín | 17 | 6 | 3 | 8 | 56:62 | 15
| 5. | TJ Sokol Dobruška | 17 | 6 | 2 | 9 | 58:71 | 14
| 6. | Torpédo Náchod | 16 | 6 | 2 | 8 | 61:90 | 14
| 7. | DTJ Trutnov | 17 | 5 | 2 | 10 | 71:106 | 12
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 17 | 3 | 3 | 11 | 64:87 | 9
|
|
7. turnaj
9. 2. 2003 - Pardubice (DK) |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C052 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 3:4 | TJ Sokol Dobruška
| C053 | TJ Sokol Pardubice I B | 13:5 | Torpédo Náchod
| C054 | FbK Tigers Vrchlabí | 2:5 | FBK Jičín
| C055 | DTJ Trutnov | 2:8 | FBK Lomnice n.P.
| C056 | TJ Sokol Dobruška | 0:6 | TJ Sokol Pardubice I B
| C057 | Torpédo Náchod | 2:6 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C058 | FBK Jičín | 3:3 | DTJ Trutnov
| C059 | FBK Lomnice n.P. | 4:7 | FbK Tigers Vrchlabí
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Kavan M. Klust L. Vachek V. Voltr M. Brož J. Podsedník P. Struhár P. Dvořák O. Vinopal J. Zaydlar T. Vorel L. G-Jirouš Vl. Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 7. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 15 | 13 | 0 | 2 | 119:46 | 26
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 14 | 9 | 0 | 5 | 58:42 | 18
| 3. | FbK Tigers Vrchlabí | 15 | 7 | 2 | 6 | 79:82 | 16
| 4. | Torpédo Náchod | 14 | 6 | 1 | 7 | 54:78 | 13
| 5. | FBK Jičín | 15 | 5 | 3 | 7 | 48:54 | 13
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 15 | 5 | 2 | 8 | 53:63 | 12
| 7. | DTJ Trutnov | 15 | 5 | 1 | 9 | 65:92 | 11
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 15 | 3 | 3 | 9 | 59:78 | 9
|
|
6. turnaj
19. 1. 2003 - Dvůr Králové n.L. |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C044 | FbK Tigers Vrchlabí | 8:6 | DTJ Trutnov
| C045 | Torpédo Náchod | 5:2 | TJ Sokol Dobruška
| C046 | FBK Lomnice n.P. | 0:3 | FBK Jičín
| C047 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 4:5 | TJ Sokol Pardubice I B
| C048 | TJ Sokol Dobruška | 7:5 | DTJ Trutnov
| C049 | Torpédo Náchod | 2:9 | FbK Tigers Vrchlabí
| C050 | FBK Lomnice n.P. | 6:1 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C051 | FBK Jičín | 2:10 | TJ Sokol Pardubice I B
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Kavan M. Klust L. Vachek V. Voltr M. Brož J. Podsedník P. Struhár P. G-Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 6. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 13 | 11 | 0 | 2 | 100:41 | 22
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 12 | 8 | 0 | 4 | 46:33 | 16
| 3. | FbK Tigers Vrchlabí | 13 | 6 | 2 | 5 | 70:73 | 14
| 4. | Torpédo Náchod | 12 | 6 | 1 | 5 | 47:59 | 13
| 5. | DTJ Trutnov | 13 | 5 | 0 | 8 | 60:81 | 10
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 13 | 4 | 2 | 7 | 49:54 | 10
| 7. | FBK Jičín | 13 | 4 | 2 | 7 | 40:49 | 10
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 13 | 2 | 3 | 8 | 50:72 | 7
|
|
5. turnaj
8. 12. 2002 - Jičín |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C035 | TJ Sokol Pardubice I B | 3:5 | FBK Jičín
| C036 | FbK Tigers Vrchlabí | 6:6 | Torpédo Náchod
| C037 | DTJ Trutnov | 3:8 | TJ Sokol Dobruška
| C038 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 2:1 | FBK Lomnice n.P.
| C039 | Torpédo Náchod | 4:13 | TJ Sokol Pardubice I B
| C040 | FBK Jičín | 2:4 | FbK Tigers Vrchlabí
| C041 | FBK Lomnice n.P. | 7:3 | DTJ Trutnov
| C042 | TJ Sokol Dobruška | 2:2 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C043 | TJ Sokol Pardubice I B | 8:0 | DTJ Trutnov
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Kavan M. Klust L. Dušek T. Voltr M. Brož J. Podsedník P. Struhár P. G-Novotný M.
|
|
Tabulka soutěže po 5. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 11 | 9 | 0 | 2 | 85:35 | 18
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 10 | 7 | 0 | 3 | 40:29 | 14
| 3. | Torpédo Náchod | 10 | 5 | 1 | 4 | 40:48 | 11
| 4. | DTJ Trutnov | 11 | 5 | 0 | 6 | 49:66 | 10
| 5. | FbK Tigers Vrchlabí | 11 | 4 | 2 | 5 | 53:65 | 10
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 11 | 3 | 2 | 6 | 40:44 | 8
| 7. | FBK Jičín | 11 | 3 | 2 | 6 | 35:39 | 8
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 11 | 2 | 3 | 6 | 45:61 | 7
|
|
4. turnaj
24. 11. 2002 - Dobruška (v Náchodě) |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C027 | FBK Lomnice n.P. | 4:1 | Torpédo Náchod
| C028 | TJ Sokol Dobruška | 0:2 | FBK Jičín
| C029 | TJ Sokol Pardubice I B | 4:7 | DTJ Trutnov
| C030 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 5:5 | FbK Tigers Vrchlabí
| C031 | FBK Jičín | 2:3 | Torpédo Náchod
| C032 | TJ Sokol Dobruška | 4:5 | FBK Lomnice n.P.
| C033 | TJ Sokol Pardubice I B | 7:3 | FbK Tigers Vrchlabí
| C034 | DTJ Trutnov | 8:9 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Vachek V. Vorel L. Kavan M. Klust L. Kraus T. Voltr M. Brož J. Zaydlar T. G-Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 4. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 8 | 7 | 0 | 1 | 61:26 | 14
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 8 | 6 | 0 | 2 | 32:24 | 12
| 3. | Torpédo Náchod | 8 | 5 | 0 | 3 | 30:29 | 10
| 4. | DTJ Trutnov | 8 | 5 | 0 | 3 | 43:43 | 10
| 5. | FbK Tigers Vrchlabí | 9 | 3 | 1 | 5 | 43:57 | 7
| 6. | FBK Jičín | 9 | 2 | 2 | 5 | 28:32 | 6
| 7. | TJ Sokol Dobruška | 9 | 2 | 1 | 6 | 30:39 | 5
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 9 | 1 | 2 | 6 | 41:58 | 4
|
|
3. turnaj
3. 11. 2002 - Jičín |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C019 | DTJ Trutnov | 4:7 | FBK Jičín
| C020 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 3:5 | Torpédo Náchod
| C021 | TJ Sokol Pardubice I B | 10:5 | TJ Sokol Dobruška
| C022 | FbK Tigers Vrchlabí | 1:6 | FBK Lomnice n.P.
| C023 | Torpédo Náchod | 3:7 | DTJ Trutnov
| C024 | FBK Jičín | 6:6 | DTJ Trutnov
| C025 | FBK Lomnice n.P. | 1:9 | TJ Sokol Pardubice I B
| C026 | TJ Sokol Dobruška | 7:4 | FbK Tigers Vrchlabí
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Školník M. Picek J. Vachek V. Vorel L. Kavan M. Klust L. Struhár P. Brož J. G-Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 3. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 6 | 6 | 0 | 0 | 50:16 | 12
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:19 | 8
| 3. | Torpédo Náchod | 6 | 4 | 0 | 2 | 26:23 | 8
| 4. | DTJ Trutnov | 6 | 4 | 0 | 2 | 28:30 | 8
| 5. | FbK Tigers Vrchlabí | 7 | 3 | 0 | 4 | 35:45 | 6
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 7 | 2 | 1 | 4 | 26:32 | 5
| 7. | FBK Jičín | 7 | 1 | 2 | 4 | 24:29 | 4
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 7 | 0 | 1 | 6 | 27:45 | 1
|
|
2. turnaj
5. 10. 2002 - Lomnice |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C010 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 5:7 | FBK Lomnice n.P.
| C011 | FbK Tigers Vrchlabí | 3:6 | Torpédo Náchod
| C012 | DTJ Trutnov | 6:5 | TJ Sokol Dobruška
| C013 | TJ Sokol Pardubice I B | 3:1 | FBK Jičín
| C014 | TJ Sokol Dobruška | 6:2 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C015 | FBK Jičín | 7:8 | FbK Tigers Vrchlabí
| C016 | FBK Lomnice n.P. | 2:3 | DTJ Trutnov
| C017 | Torpédo Náchod | 5:9 | TJ Sokol Pardubice I B
| C018 | TJ Sokol Dobruška | 2:2 | FBK Jičín
|
|
|
Hráči:
Jansa R. Voltr M. Podsedník P. Picek J. Vachek V. Dvořák O. Kavan M. Balák J. Kaděra J. Munzar L. G-Balák P. Jirouš Klust L. Struhár P.(1. zápas)
|
|
Tabulka soutěže po 2. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 4 | 4 | 0 | 0 | 31:10 | 8
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:9 | 6
| 3. | Torpédo Náchod | 4 | 3 | 0 | 1 | 18:13 | 6
| 4. | FbK Tigers Vrchlabí | 5 | 3 | 0 | 2 | 30:32 | 6
| 5. | DTJ Trutnov | 4 | 3 | 0 | 1 | 17:20 | 6
| 6. | TJ Sokol Dobruška | 5 | 1 | 1 | 3 | 14:18 | 3
| 7. | FBK Jičín | 5 | 0 | 1 | 4 | 11:19 | 1
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 5 | 0 | 0 | 5 | 18:34 | 0
|
|
1. turnaj
22. 9. 2002 - Náchod |
Kód |
Domácí |
Skóre |
Hosté
| C001 | FbK Tigers Vrchlabí | 2:9 | TJ Sokol Pardubice I B
| C002 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 3:4 | DTJ Trutnov
| C003 | Torpédo Náchod | 2:0 | FBK Jičín
| C004 | FBK Lomnice n.P. | 3:0 | TJ Sokol Dobruška
| C005 | DTJ Trutnov | 4:10 | FbK Tigers Vrchlabí
| C006 | TJ Sokol Pardubice I B | 10:2 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L.
| C007 | TJ Sokol Dobruška | 1:5 | Torpédo Náchod
| C008 | FBK Jičín | 1:4 | FBK Lomnice n.P.
| C009 | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 6:7 | FbK Tigers Vrchlabí
|
|
|
Hráči:
Klust L. Struhár P. Školník M. Jansa R. Podsedník P. Brož J. Picek J. Vachek V. Voltr M. Dvořák O. G - Balák P.
|
|
Tabulka soutěže po 1. turnaji |
Poř. |
Družstvo |
Záp. |
Výh. |
Rem. |
Proh. |
Skóre |
Body
| 1. | TJ Sokol Pardubice I B | 2 | 2 | 0 | 0 | 19:4 | 4
| 2. | FBK Lomnice n.P. | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 4
| 3. | Torpédo Náchod | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 4
| 4. | FbK Tigers Vrchlabí | 3 | 2 | 0 | 1 | 19:19 | 4
| 5. | DTJ Trutnov | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:13 | 2
| 6. | FBK Jičín | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0
| 7. | TJ Sokol Dobruška | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0
| 8. | TJ Sokol Dvůr Králové n.L. | 3 | 0 | 0 | 3 | 11:21 | 0
|
|
|
|
Index Sokol DK |
Aktuality |
Tréninky |
Akce |
Elévové |
Mladsí žáci |
Starší žáci |
Žákyně |
Junioři |
Foto |
Odkazy |
Kontakt
|
|
|
|