Dnes je pondělí 6. května 2024
a svátek slaví Radoslav, zítra slaví svátek Stanislav.

Foto - ./pict/2010/04/

1. závod Českého a Žákovského poháru
6. 3. Rožnov p. Radhoštěm

• Sportovní kalendář 2010 (xls)

• Do Rožnova odjely dvě naše závodnice Petra Rychterová a Alena Baťová. Obě předvedly solidní výkon, nečekané bylo umístění A. Baťové. P. Rychterová zaskákala jednu z nejlepších povinných sestav a jen malý dotyk obložení trampolíny ve volné sestavě ji připravil o lepší umístění. V synchronních dvojicích žen nastoupila P. Rychterová s novou partnerkou Štěpánkou Matuštíkovou z Rožnova a ve svém prvním závodě obsadily dobré čtvrté místo.

Výsledky:

Ženy:
  • P. Rychterová 13. místo

• A. Baťová 23. místo

• Synchron ženy:
  • 4. místo P. Rychterová - Š. Matuštíková

• Žákyně:
  • 12. místo A. Baťová

• 2. závod Českého a Žákovského poháru 3. 4. Liberec

Také na tento závod odjela stejná dvojice závodnic a v konkurenci 45 závodnic
    si vedly opět úspěšně. A. Baťová obsadila v kategorii žákyň 18. a v ženách 29. místo. P. Rychterová zaváhala v povinné sestavě a i přes dobrý výkon ve volné sestav, kde skákala novou sestavu, obsadila 15. místo. Tento částečný neúspěch si vynahradila v synchronních dvojicích žen kde společně se Š. Matuštíkovou obsadily 3. místo.