Dnes je středa 8. května 2024
státní svátek - den osvobození, zítra slaví svátek Ctibor.

Přebor oblasti a župy, náborový závod

• výsledky

• Tohoto závodu se mohli zúčastnit všichni zájemci o skoky na trampolíně. Byly zde vypsány jednoduché sestavy pro začátečníky i závodní sestavy pro pokročilé. Závodu se ale zúčastnili pouze domácí závodníci a tři závodníci gymnastického oddílu Spartaku Vrchlabí. Závodilo se v povinných a volných sestavách a pět nejlepších v každé kategorii ještě skákalo finalovou sestavu. Sestavy mohou být stejné. Závodilo se v jednotlivcích i synchronních dvojicích a žáci i žákyně společně. Mezi začátečníky se rozhodovalo mezi domácím a Vrchlabským závodníkem. Dvorský závodník lépe zvládl finalovou sestavu a obsadil první místo. V závodních sestavách kategorie F zvítězil Josef Drtina který mněl nejlepší povinnou a finálovou sestavu. Nejlepší volnou sestavu mněla Adéla Hulíková a tak o další místa byl velký boj. V povinných sestavách E - D zvítězila nejmladší závodnice Aneta Zapletalová a nechala za sebou zkušenější závodníky.

V synchronních dvojicích zaskákala nejlépe nejmladší dvojice Andrea Trníková - Barbora Vosáhlová. Foto z tohoto a ostatních závodů na www.pepa43.rajce.net