Dnes je pondělí 6. května 2024
a svátek slaví Radoslav, zítra slaví svátek Stanislav.

4. 5. 2012 - Víkend bude patřit atletice i gymnastice
O víkendu mají závodníci Sokola napilno. V sobotu se zúčastní atletického přeboru župy Podkrkonošské, který se koná v Jaroměři. Přihlášeno je 70 našich závodníků. Jde zároveň o poslední část soutěže ve všestrannosti, která rozhodne, kdo ze závodníků postoupí do přeborů České obce sokolské v sokolské všestrannosti. Gymnastky pak odcestují přímo z Jaroměře do Trutnova, aby stihly absolvovat první trénink na MČR v Team - Gym. V neděli pak obě družstva zasáhnou do bojů MČR. Více o soutěži T-G a MČR v Trutnově si přečtěte na Trunovinkách, zde.

2. 5. 2012 - Fotky ze závodů na trampolíně
Všechny fotky z našich závodů na trampolíně od Josefa Jiráčka najdete zde.

2. 5. 2012 - Celkové výsledky závodů ve skocích na trampolíně
Výsledky všech závodů najdete na www.trampolinescore.com

2. 5. 2012 - Oddíl skoků na trampolíně úspěšně vstoupil do nové sezony
V Litoměřicích se v sobotu a v neděli 28 a 29. 4. konaly dva závody kterého se zúčastnilo devět našich skokanů.

30. 4. 2012 - Sokolský slet ve Dvoře Králové se vydařil!
Okrskový slet ve Dvoře Králové je již minulostí. Ohlédněme se, jaký byl náš slet.

29. 4. 2012 - Sokol, síla, tradice
Sokol, síla, tradice.

29. 4. 2012 - Z činnosti královédvorského Sokola
Nestihli jste si o sletu prohlédnout nástěnky? Nevadí, prohlídněte si je nyní.

29. 4. 2012 - 3. část fotografií Jana Bartoše
Zde je poslední část fotek, které nafotil Jan Bartoš.

29. 4. 2012 - 2. část fotografií Jana Bartoše
Podívejte se na další fotografie ze sletu ve Dvoře.

29. 4. 2012 - 1. část fotografií ze sletu ve Dvoře Králové n. L.
Jak zachytil královédvorský slet fotograf Jan Bartoš můžete vidět zde a ještě ve dvou dalších částech.

29. 4. 2012 - Nabízíme další fotografie z našeho sletu ve Dvoře Králové n. L.
Podívejte se na fotografie Petra Tomka, které nafotil na sokolském sletu ve Dvoře Králové n. L.

29. 4. 2012 - Okrskový slet ve Dvoře Králové n. L. se vydařil!
Sletové vystoupení, které připravil královédvorský Sokol ve spolupráci se třinácti dalšími jednotami na 28. dubna se vydařil. Více než čtyřem stovkám diváků se představila pětistovka cvičenců. Podívejte se na fotografie jany Sixtové.

24. 4. 2012 - Pozvánka na Okrskový slet ve Dvoře Králové n. L.
Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové n. L. zve všechny své členy a příznivce na Okrskový slet ve Dvoře Králové n. L., který se koná 28. dubna 2012 od 14 hodin v areálu zimního stadionu.

24. 4. 2012 - Další fotografie z předsletové akademie v Úpici
Další várka fotografiií je k nahlédnutí zde.

22. 4. 2012 - Video z Předsletové akademie v Úpici
Zde se můžete podívat na sletové skladby, ve kterých v Úpici vystoupili naši cvičenci.

21. 4. 2012 - Fotografie z Předsletové akademie v Úpici
Na Předsletové akademii v Úpici 21. 4. vystoupili také cvičenci tří skladeb ze Sokola Dvůr Králové n. L. Vystoupení se vydařilo a cvičenci tak prošli generálkou na okrskový sokolský slet ve Dvoře Králové n. L., které nás čeká příští sobotu 28. dubna.

20. 4. 2012 - Sokol, síla, tradice
Sokol, síla, tradice.

17. 4. 2012 - Velikonoční soustředění.
Soustředění oddílu skoků na trampolíně.

15. 4. 2012 - Už za dva týdny nás čeká slet ve Dvoře Králové!
Už jen tři týdny nás dělí od sletového vystoupení ve Dvoře Králové n. L. Pojďte si připomenout atmosféru sletového vystoupení před šesti lety. Zde jsou fotografie Honzy Bartoše.

15. 4. 2012 - Magazín Sokol síla tradice tentokrát z naší župy
Podívejte se na další díl magazínu o Sokole. tentokrát Česká televize navštívila naši župu Podkrkonošskou a zavítala i do naší jednoty. V reportáži o Sokolu Dvůr Králové se de diváci dozvěděli, že patří k největším a nejaktivnějším jednotám župy. Bylo představeno cvičení rodičů s dětmi, gymnastický oddíl a družstvo Team - Gym.