Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16206906. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
2. 10. 2007 - Fotografie z župního přeboru v přespolním běhu
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo 19 našich závodníků. Ti vybojovali celkem 13 medailí. Zde nabízíme fotografie.

2. 10. 2007 - Fotografie z Evropských atletických her mládeže
Zde vám nabízíme fotografie z EAKG - Evropských atletických her mládeže, které se konaly ve druhé polovině září a jichž se zúčastnilo také našich pět závodnic.

24. 9. 2007 - Župní přebor v přespolním běhu nám vyšel
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu. Tentokrát se závodu zúčastnilo pouze 19 našich závodníků, ale ti odvedli výborné výsledky v podobě 13 medailí.

24. 9. 2007 - Naše atletky opět zabodovaly!!!
Ve třetím zářijovém týdnu se našim závodnicím velice dařilo. Neztratily se na Evropských dětských atletických hrách v Brně, ani na Krajském přeboru jednotlivců ve vícebojích.

17. 9. 2007 - Atletický oddíl Sokola úspěšný
V září se po prázdninové přestávce opět zapojili do atletických soutěží sokolští závodníci.

27. 8. 2007 - Atletika
Atletický oddíl zahájí cvičení v pondělí 10. září. Z důvodu závodů budou zatím probíhat pouze pondělní hodiny od 17 hodin. Závodníci se zúčastní závodů dle rozpisu - starší žákyně v neděli 9. 9., mladší žákyně a žáci ve středu 12. září a nejmladší žactvo ve čtvrtek 13. 9.

10. 8. 2007 - Naše atletky se chystají na Evropské atletické hry
Pět atletek vyšle atletický oddíl Sokola Dvůr Králové n. L. na EAKG, které se bude konat v polovině září v Brně.

8. 7. 2007 - Závěrečné hodnocení oddílu atletiky
Zde najdete výsledky celoročního hodnocení oddílu atletiky.

8. 7. 2007 - 3. kolo KP družstev nejmladšího žactva
Ve čtvrtek 14. 6. se konalo v Dobrušce 3. kolo krajského přeboru družtev nejmladšího žactva.

8. 7. 2007 - Zlato a bronz z přeboru ČOS v atletickém čtyřboji
Poslední červnovou neděli se konal v Nové Pace Přebor ČOS v atletickém čtyřboji. Právě začínající prázdniny zahýbaly silně naším mančaftem, a tak jsme místo družstev vezli do Paky pouze jednotlivce. Radost nám přinesl titul přebornice ČOS pro M. Hanzlíčkovou, bronz pro A. Šedivou i 6. místo M. Hejduka, který na 4. místo ztrácel 10 bodů.