Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

11. 2. 2012 - Podívejte se na video z nácviku skladby Ať žijí duchové
Podívejte se na video z nácviku skladby Ať žijí duchové ze soboty 11. února.

11. 2. 2012 - K nácviku se sešli cvičenci skladby Návštěvníci
V sobotu 11. února pokračoval nácvik skladby Návštěvníci. Ke společnému nácviku dorazila i děvčata ze Studnice. Díky tomu jsme se secvičili. Výsledek vypadá moc hezky. Už nám zbývá jen kousek! Podívejte se na fotografie z nácviku.

11. 2. 2012 - Děvčata ze skladby Jonatán hlásí, že už umí celou skladbu!!!
V sobotu 11. února pokračoval nácvik skladby Jonatán. Děvčata dokončila nácvik skladby. Nyní se budou věnovat pilování jednotlivých prvků. Podívejte se na fotky z nácviku.

11. 2. 2012 - Nácvik skladby Ať žijí duchové
V sobotu 11. února pokračoval nácvik skladby Ať žijí duchové. Rodiče s dětmi i mladší žáci a žákyně se snažili, a tak už také umí velký kus své skladby. podívejte se na fotografie.

11. 2. 2012 - Fotografie z nácviku skladby Člověče, nezlob se
Skladbu Člověče, nezlob se nacvičují prvňáčci a předškoláčci. Už ji máme nacvičenu skoro celou, chybí nám už jenom kousíček! Podívejte se na fotky z nácviku.

5. 2. 2012 - Přijďte na šibřinky Z pohádky do pohádky
V neděli 19. února pořádá Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové šibřinky pro děti, tentokrát na téma "Z pohádky do pohádky". Šibřinky začínají v neděli 19. února ve 14 hodin. Připraveny budou nejen hry a soutěže, ale také ukázky cvičení malých sokolů a možná něco navíc. Vstupné pro děti je 20,- Kč a pro dospělé 30,- Kč. Prosíme, aby si účastníci donesli přezůvky. Za TJ Sokol P. Špatenková

1. 2. 2012 - Podívejte se na video z nácviku skladby Návštěvníci
V pondělí 30. ledna pokračoval nácvik sletové skladby Návštěvníci. Zde najdete video.

30. 1. 2012 - Video z Krajského halového přeboru v atletice
Podívejte se na video z Krajského atletického přeboru, který se konal 29. 1. v Jablonci nad Nisou.

30. 1. 2012 - Nový oddíl Nohejbalu uspořádal první turnaj
V sobotu 21. 1. 2012 uspořádal nově vznikající oddíl Nohejbalu Zimní turnaj. Konal se v tělocvičně Sokola u zimního stadiónu. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 mužstev, z toho tři domácí.

29. 1. 2012 - Podívejte se na video z nácviku sletové skladby Člověče, nezlob se!
V naší jednotě nacvičujeme několik dětských sletových skladeb. jednou z nich je skladba pro nejmladší žactvo s názvem Člověče, nezlob se! Podívejte se, co už děti umějí.

29. 1. 2012 - Výsledky halového přeboru v atletice
Zde najdete výsledky krajského halového přeboru v atletice, který se konal 29. ledna v Jablonci nad Nisou.

29. 1. 2012 - Dominika Hysková vybojovala tři medaile na krajských halových přeborech v atletice
Sokol Dvůr Králové n. L. zastupovaly na Halovém krajském přeboru v atletice, který se konal 29. ledna v Jablonci nad Nisou, tři závodnice. Dominika Hysková, Zuzana Vítková a Vanessa Godárová. Nejlépe se dařilo Dominice Hyskové, která si ze tří startů odnesla tři medaile. Nejprve stříbro za skok vysoký v osobním rekordu 152 cm, dále 2. místo za 60 m překážek v čase 10,93 s a 3. místo v běhu na 300 m v čase 49,26 s. Dařilo se i Zuzce Vítkové, která vyhrála běh na 300 m časem 46,15 s a zvítězila i v běhu na 150 m v čase 21,4 s. Ve skoku vysokém skončila na pokusy 4. výkonem 149 cm. Nedařilo se tentokrát Vanesse Godárové, která skončila ve skoku vysokém na 5. místě výkonem 146 cm, 150 m zaběhla za 24,09 s a v kouli se jí nepodařilo postoupit do finále výkonem 8, 59 m. Naše závodnice vstoupily tímto závodem do nevé atletické sezóny. Přejeme jim v ní hodně úspěchů!

24. 1. 2012 - Podívejte se na nově spuštěné stránky XV. všesokolského sletu
V těchto dnech se rozběhly webové stránky XV. všesokolského sletu. Zde najdete všechny důležité informace, které vás zajímají.

24. 1. 2012 - Jak se podařila našim gymnastkám akrobacie a trampolína?
Můžete se podívat zde.

23. 1. 2012 - Podívejte se na pódiové skladby našich družstev na Přeboru ČOS v Team - Gym
Podívejte se na pódiové skladby našich družstev na Přeboru ČOS v Team - Gym. Družstvo žákyň do 11 let si odneslo za předvedení své skladby nejvyšší známku ve své kategorii.

22. 1. 2012 - Atletka Zuzana Vítková během týdne třikrát na stupních vítězů
Starší žákyně Zuzka Vítková vystoupila během tohoto týdne třikrát na stupně vítězů.

21. 1. 2012 - Skvělý výsledek našich gymnastek! Obě družstva postoupila na Mistrovství ČR v Team - Gym!
Obě družstva královédvorských gymnastek vybojovala na Přeboru České obce sokolské výborná umístění a tím i postup na Mistrovství České republiky v Team - Gym, které se bude letos konat v Trutnově. Družstvo do 11 let vybojovalo stříbrné medaile, přestože ztratilo hned v první disciplíně jednu z favoritek, Terezku Hulíkovou. Ta si při posledním skoku na trampolíně přivodila výron a zbytek závodu sledovala z lavičky. Děvčata zabojovala a zaostala za vítězným družstvem Sokola Řeporyje o pouhou jednu desetinu bodu. Družstvo žákyň do 16 let vybojovalo bronzové medaile, když ztratilo na druhé místo 7 desetin bodu. Blahopřejeme všem aktérkám tohoto úspěchu, žákyním i trenérkám. Nedočkavcům nabízíme fotografie z dnešního klání gymnastek.

21. 1. 2012 - 70 let od úmrtí bratra JUDr. Františka Pařeza
Dne 2. února 2012 si připomeneme 70 let od mučednické smrti JUDr. Františka Pařeza.

21. 1. 2012 - Video z nácviku skladby Návštěvníci
V lednu jsme pokračovali v nácviku na všesokolský slet. Zde vám nabízíme video z nácviků skladby Návštěvníci.

7. 1. 2012 - Ježkov v zimě
První lednovou sobotu jsme navštívili sokolské tábořiště Ježkov. Počasí nám nepřálo, z nebe se sypal mokrý sníh. Po výměně myších pastiček a několika drobných úpravách jsme pospíchali do tepla domova. Ježkove, už se na tebe těšíme!!!